logo

İBB İştiraki 3 Şirket ‘Altın Pusula Ödülü’ Aldı

İBB İştiraki 3 Şirket ‘Altın Pusula Ödülü’ Aldı

İBB 3 iştirak şirket, TÜHİD tarafından başarılı halkla ilişkiler çalışmalarını ödüllendiren “Altın Pusula Ödül” programı kapsamında ödüle layık görüldü.

Türkiye’de halkla ilişkiler sektörünün en önemli ödül programlarından biri olan ‘Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’ 22. kez sahiplerini buldu.

İBB’NİN 3 İŞTİRAKİNE ALTIN PUSULA ÖDÜLÜ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 3 iştirak şirketi, TÜHİD tarafından başarılı halkla ilişkiler çalışmalarını ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Altın Pusula Ödül programı kapsamında ödüle layık görüldü.

Türkiye’de halkla ilişkiler sektörünün en önemli ödül programlarından biri olan ‘Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’ 22. kez sahiplerini buldu. Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen törende, BELBİM AŞ, Medya Aş ve İSPER AŞ olmak üzere İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) 3 iştiraki ödül aldı.

‘YETERSİZ BAKİYE DEVRİNE SON’ PROJESİNE ÖDÜL

İBB’nin akıllı ödeme sistemleri alanında çalışmalar yapan iştirak şirketi BELBİM, “Finansal Ürün, Hizmetler ve Yatırımcı İlişkileri” kategorisinde, İstanbulkart Mobil ile “Yetersiz Bakiye Devrine Son” projesiyle ödül kazandı. Yetersiz bakiye nedeniyle yolda kalma ve ulaşım hizmetinin kesintiye uğramasını önleyen proje, iki özelliği ile öne çıkıyor.

İstanbulkart Mobil içerisine eklenen Otomatik Yükleme Talimatı sayesinde;

Kullanıcının bakiyesi belli bir tutara düştüğünde yine kullanıcı tarafından belirlenen tutar, otomatik olarak (tanımladığı karttan) yükleniyor.

Acil limit özelliği sayesinde ise;

Kullanıcı geçiş yaparken kartında yeteri kadar limit yoksa eksik olan limit BELBİM tarafından karşılanıyor ve sonra kullanıcı ilk yükleme yaptığında, BELBİM’in karşıladığı kısım bakiyeden düşüyor.

İSTANBUL KARİYER VE İSTİHDAM FUARI & ZİRVESİ PROJESİ’NE ÖDÜL

İSPER koordinasyonu ile İBB Bölgesel İstihdam Ofisi ve Gençlik Spor Müdürlüğü iş birliği ile düzenlenen, iş arayanlar ile iş verenleri buluşturan İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuar&Zirvesi Kamu Kuruluşları kategorisinde ödüle layık görüldü. Bu sene üçüncüsü düzenlenecek Kariyer ve İstihdam Fuar&Zirvesi, İstanbul ve çevre illerden bugüne kadar 50 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı.

Fuarlara gelip iş arayanlara aynı zamanda İBB Bölgesel İstihdam Ofisi’nin yüz yüze mülakatları ve eğitim seminerleri verilirken, Enstitü İstanbul İSMEK tarafından da çeşitli atölyeler gerçekleştirildi.

PROJELERİN İLETİŞİM KAMPANYASINI GELİŞTİREN MEDYA AŞ’YE 2 ÖDÜL

Her iki projenin iletişim stratejisini hazırlayan ve kampanyalarını geliştiren, outdoor çalışmalarını ve sosyal medya kanallarını odağına alarak kampanya süreçlerini yürüten Medya AŞ de, Altın Pusula’dan bu projeler ile 2 ödül almaya layık görüldü.

itvhaber

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ