logo

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Kovid-19 Testi Pozitif Çıktı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Kovid-19 Testi Pozitif Çıktı

Kendisi, eşi ve kızının koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını açıklayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tedaviye doktorların tavsiyesiyle hastanede devam ediyor.

Recep Kenan/itvhaber.com

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, düne kadar evde sürdürdükleri tedavinin doktorların tavsiyesiyle hastanede devam ettiğini bildirdi.

Bakanı Soylu paylaşımında, evde sürdürdükleri tedaviye hastanede devam ettiklerini, durumunun iyi olduğunu belirtti.

Sağlık durumlarının iyi olduğunu ifade eden Bakan Soylu, sosyal medyadaki paylaşımında şu ayrıntılara yer verdi: “Pazartesi günü kendimizi iyi hissetmeyince tekraren yaptırdığımız test, eşim, kızım ve bende pozitif çıktı. Düne kadar evde sürdürdüğümüz tedavi doktorlarımızın tavsiyesiyle hastane ortamına nakledilmiştir. Şükürler olsun ki şimdi biraz daha iyiyiz. Bu vesile ile tüm hastalara ve İzmir depreminde yaralananlara acil şifalar, depremde hayatını kaybeden İzmirli hemşehrilerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum.”

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya Sosyal Medyada yaptığı paylaşımında, “#Koronavirüs tedavileri hastanede devam eden İçişleri Bakanımız Sayın @suleymansoylu ve kıymetli ailesine Allah’tan acil şifalar diliyorum. Geçmiş olsun Sayın Bakanım. #SüleymanSoylu” ifadelerine yer verdi.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ