logo

İLGEZDİ ‘ARKADAŞIMIZ DUYGUSAL DAVRANMIŞ’

Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Tarkan Akan Buztaş’ın Meclis üyeliği ve CHP üyeliğinden istifa etmesi ile ilgili Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’den açıklama geldi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Alınan haber üzerine Recep Kenan aracılığı ile itvhaber.com’a  24/07/2017 tarihinde hem belediye hem de partisine istifa dilekçelerini verdiğini kaydeden CHP’li meclis üyesi Tarkan Akan Buztaş, tüm ısrarlarımıza rağmen istifa gerekçesini açıklamamıştı.

ARKADAŞIMIZ DUYGUSAL DAVRANMIŞ

İl dışında olması nedeniyle telefonla arayarak konuyla ilgili görüşünü aldığımız Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Recep Kenan aracılığı ile itvhaber.com’a Malatya’dan yaptığı açıklamada, “Arkadaşımız Duygusal Davranmış” ifadesine yer verdi.

Başkanı İlgezdi, Recep Kenan aracılığı ile Tarkan Akan Buztaş’ın istifasıyla ilgili itvhaber.com’a Malatya’dan yaptığı açıklamada, “Arkadaşımız duygusal davranmış. Kendisi tatilde. Ben de Malatya’dayım. Dönünce ayrıntılı açıklama yaparız” şeklinde konuştu.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
1876 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

İLGEZDİ ‘ARKADAŞIMIZ DUYGUSAL DAVRANMIŞ’” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    İLGEZDİ ‘ARKADAŞIMIZ DUYGUSAL DAVRANMIŞ’
    https://www.itvhaber.com/ilgezdi-arkadasimiz-duygusal-davranmis.html#.WYLnN1ZxasI.twitter
    #Ataşehir #BelediyeMeclisÜyesi #TarkanAkanBuztaş #MeclisÜyesi #CHPÜyesi #İstifa #AtaşehirBelediyeBaşkanı #Battalİlgezdi #İlgezdidenAçıklama #CHP #itvhaber