logo

 İLGEZDİ’LER BİRLİKTE OY KULLANDI

gamze_-CHP Adayı Gamze Akkuş İlgezdi ve Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi; Ataşehir Dilek Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde birlikte oy kullandılar.

26.Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için, CHP İstanbul 1.Bölge Milletvekili ve Milletvekili adayı Gamze Akkuş İlgezdi ve Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi; Ataşehir Dilek Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde oy kullandılar.

gamze-

Gamze Akkuş İlgezdi oyunu kullanmasının ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Sonucu zafer olarak bekliyoruz. Barış olarak bekliyoruz. Sonucu, ülkemizde huzur ve mutluluğun tekrar sağlanmasını, demokrasinin en iyi şekilde işletileceği bir başlangıç olarak bekliyoruz. “

Koalisyon ihtimalinin olabileceğini söyleyen İlgezdi; “Yaşayarak hep birlikte göreceğiz. Dünya koalisyonlarla yönetilen bir anlayışa doğru gidiyor. Avrupa’da birçok ülke geniş tabanlı katılımı kucaklayan koalisyonlarla yönetiliyor. Bizde de çıkan sonuca göre artık parti büyüklerimiz herhalde girişimlerde bulunacaklardır” dedi.

Seçim öncesi saha çalışmaları yaptığını dile getiren İlgezdi; “ 7 Haziran’daki seçimlere oranla sessiz bir toplum var. Biz 1989’da bu sessizliği görmüştük. Dilerim bu sessizlik de o zamanki gibi hayra alamet olur” diye konuştu.

gamze--

Oyunu kullandıktan sonra açıklama yapan Battal İlgezdi de, “Öncelikle seçimlerin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Sandık sürprizlere gebedir. Ne olacağı belli olmaz. 7 Haziran’dan sonra ülkemizde terör olayları yükseldi. Güneydoğu’da insanlar zor koşullarda oy kullanıyor. Ciddi bir göç yaşandı. Sandıklar açıldıktan sonra sonuçlara bakacağız” dedi.

gamze

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1099 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

 İLGEZDİ’LER BİRLİKTE OY KULLANDI” için 1 yorum

 1. recep : diyor ki:

   İLGEZDİ’LER BİRLİKTE OY KULLANDI |
  İTV Haber:
  AYRINTI HABERİMİZDE…
  https://www.itvhaber.com/?p=79347
  #CHPAdayı #GamzeAkkuşİlgezdi #Ataşehir #BelediyeBaşkanı #Battalİlgezdi #DilekSabancı #Oy #1Kasım #İlgezdi