logo

İnanç Türkeş Ortaokulu Bir İlke Daha İmza Attı

İnanç Türkeş Ortaokulu Bir İlke Daha İmza Attı

İnanç Türkeş Ortaokulu Meral Yıldırım’ın koordinatörlüğünde yürütülen 2. Baharda Şarkılarla Buluşalım adlı projenin sunumunu Darülaceze’de düzenlenen konserle yaptı.

Recep Kenan/itvhaber.com

“2. Baharda Şarkılarla Buluşalım” Projesi kapsamında verilen Türk Sanat ve Türk Halk Müziği konseri ile Kayışdağı’nda Darülaceze sakini yaşlılar eğlenceli vakit geçirdi.

“2. Baharda Şarkılarla Buluşalım” Projesi koordinatörü ve İnanç Türkeş Ortaokulu Meral Yıldırım, proje kapsamında düzenlenen konser programını ile ilgili Recep Kenan aracılığıyla itvhaber.com’a yaptığı açıklamada, “Değerler eğitimi kapsamında hazırladığımız bu projenin amacı gen nesil ile yaşlı neslin buluşmasını sağlamaktır.  Yeni nesil gençlere sevgi saygı merhamet empati gibi duyguları aşılamak esas hedefimizdir. Darülaceze de bu güzel buluşmayı sağladık ve yaslılarımızı çok mutlu eden öğrencilerimize hayata dair kaybedilmemesi gereken ve toplumumuzu ayakta tutacak güzel değerlerimizi kazandırdığımıza inanıyorum. Bu proje de çok büyük emeği olan okulumuz müzik öğretmeni Fatoş Avşar hocama ve bize bu imkanı sağlayan Kayışdağı Darülaceze yetkililerine çok teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ