logo

İSTANBUL’DA PATLAMA 20 YARALI BİLGİSİ VAR

son_dakika_patlamaİstanbul, Dolmabahçe’de bulunan Vodafone Arena Stadı yakınlarında iki patlama meydana geldi. Çevik Kuvvet ekiplerine yönelik olduğu belirtilen saldırıda ilk bilgilere göre 20 yaralı var.

Recep Kenan/itvhaber.com

Edinilen bilgilerde ifadelerine göre, ilki daha şiddetli olmak üzere iki patlama meydana geldi. Terör  saldırısı olduğu tahmin edilen patlamaların ardından silah sesleri duyulduğu iddia ediliyor. Saldırı sırasında meydana gelen saldırının İstanbul’un bir çok semtinde duyulduğu belirtiliyor

Bombalı araçla yapıldığı ifade edilen saldırıda meydana patlamanın Vodafone Arena Stadı civarında gerçekleştiği belirtilirken olay yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye ekipleri sevk ediliyor.

Görgü tanıklarının ifadelerine göre, ilki daha şiddetli olmak üzere iki patlama meydana geldi. Patlamaların ardından silah sesleri duyuldu. Olayda 20’ye yakın yaralı olduğu açıklanırken can kaybı ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Etiketler: » » » » » » »
Share
882 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

İSTANBUL’DA PATLAMA 20 YARALI BİLGİSİ VAR” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    İSTANBUL’DA PATLAMA 20 YARALI BİLGİSİ VAR
    https://www.itvhaber.com/?p=107962
    #İstanbul #Dolmabahçe #VodafoneArenaStadı #İkiPatlama #ÇevikKuvvet #TerörSaldırısı #BombalıSaldırı #Maçka #Patlama #BombalıSaldırı