logo

İYİ Parti Ataşehir Adayı Ali Coşkun, Kararsız Seçmene Seslendi

İYİ Parti Ataşehir Adayı Ali Coşkun, Kararsız Seçmene Seslendi

31 Mart yerel seçim çalışmalarının ikinci turuna başlayan İYİ Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı Ali Coşkun, kararsız seçmene de seslendi. 

Ataşehir’in on yedi mahallesini dolaşan İYİ Partili Ali Coşkun, nesiller için oy verilmesi gerektiği anlayışıyla ilçe refahını genişletmek için çalışmalarına devam ediyor.

ALİ COŞKUN KARARSIZ SEÇMENE SESLENDİ:“SANDIĞA KÜSEREK ASLINDA UMUTSUZLUĞA BİR OY DA SİZ VERMİŞ OLUYORSUNUZ”

İYİ Parti Ataşehir Belediye Başkan adayı Ali Coşkun, yerel seçim mesaisinde ikinci turuna başladı. Başkan Coşkun 25 Ekim tarihinden bugüne dek çalınmadık kapı, uğranılmayan dernek bırakmadığı gibi vatandaşlara davetini yineleyerek özellikle kararsız seçmene de seslendi. Başkan Coşkun, “1 Nisan sabahı Ataşehir Belediyesi’ne geliyorsunuz ve kahvemizi beraber içiyoruz.  Ataşehir’i birlikte, ortak akılla yönetmeye başlıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ataşehir’in on yedi mahallesini dolaşan İYİ Partili Ali Coşkun, nesiller için oy verilmesi gerektiği anlayışıyla ilçe refahını genişletmek için çalışmalarına devam ediyor. Ali Coşkun son günlerde yaptığı çalışmalarla ev ziyaretlerinden Türkeşlik Köy Derneği’ne, Batman ve Çevre Köyleri Derneği’nden ilçenin birçok mahallesindeki esnafa kadar yüzlerce vatandaşa ulaştı.

“BEN DE SANDIĞA, SİYASETÇİLERE, SEÇİMLERE KÜSTÜM”

Yapılan anketler sonucunda ortaya çıkan ‘Ataşehir’deki kararsız seçmen’ oranın artmasına ilişkin analizi göz önünde bulunduran Başkan Coşkun, “Biliyorum hiç kimse ülkemizdeki işsizlik, enflasyon sorunlarıyla boğuşurken seçimlerde kimin daha iyi bir yönetim sunacağını tahmin edemiyor.  Zaman zaman kararını düzenden memnun olmasa da alışkanlık olarak aynı partiye oy vererek veya olacaklardan sorumlu olmak istemeyerek, bir şeylerin düzeleceğine yönelik umudu olmayan vatandaşlarımız sandığa, seçimlere, siyasetçilere, küs…  Bunlardan biri de bendim aslında. Ben de sandığa, siyasetçilere, seçimlere küstüm. Aslında bu saydığım mağduriyetleri yaşayanlardan biri olarak, bir şeylerin umudu olmak için yola çıktım. Hiçbir şey yapmamanın bir faydası yok. Sizler de biliyorsunuz. Ben yedi yıllık siyasi hayatım içinde önce kendime bir söz verdim. Yaptığım her işte, aldığım her sorumlulukta günün sonunda benimle yol yürüyen tüm halkımızın yüzü gülecek. Bu benim asla değişmeyen ve değişmeyecek olan tek gerçeğim. Ataşehir’de herkesin yüzü gülecek. Bunun için size söz veriyorum. Şimdilik Ataşehir için bu sözüm; ama sizler bana destek olursanız bu meşaleyi Ataşehir’den yakmış oluruz. Gönül verdiğim Ataşehir için sizlerden sandığa gitmenizi ve oyunuzu kullanmanızı Ali Coşkun olarak rica ediyorum. İnanın küslük, boşluk sizi bugününüzden daha iyi yapmayacak. Umudu kaybetmeyeceğiz. Biz varız. Ben varım. Sizler varsınız. Ben Ataşehir’e umut olacağım, söz veriyorum.

“SANDIĞA KÜSEREK ASLINDA UMUTSUZLUĞA BİR OY DA SİZ VERMİŞ OLUYORSUNUZ”

Herkesin yüzü gülsün diye çıktığım bu yolda sizlerin sadece oylarınıza talip değilim. Ortak akılla neyi nasıl yapacağımıza siz vatandaşlarımızla yapacağımız istişareler yön verecek. Sandığa küs olmanın, umutsuz olmanın sebeplerini birlikte arayacağız. Sandığa küserek aslında umutsuzluğa bir oy da siz vermiş oluyorsunuz. Oyunuzu kullanmayarak umutsuzluğun kök salmasına izin vermeyelim. Sizlerin de bildiği gibi yerel seçimler partiden çok kişiye verilen oylardır. Ne sağ, ne sol ne başka bir şey. Burada önemli olan birlikte aynı çatı altında eşit bir şekilde yaşayabilmek. Sosyal devletin ilkelerini Ataşehir’de yaşatmak için oyunuzu kullanın sevgili komşularım. Oyunuzu kullanırken fikirlerinizi de hazırlayın. 1 Nisan sabahı Ataşehir Belediyesi’nde kahvemizi içmeye herkesi fikirleriyle birlikte bekliyorum. Düşünün, taşının ve sandıkta seçimler için değil, nesiller için oy verin.” dedi.

itvhaber

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ