logo

Kadın A Milli Takımı’nın Riva’daki Hazırlık Kampı Sona Erdi

Kadın A Milli Takımı’nın Riva’daki Hazırlık Kampı Sona Erdi

Kadın A Milli Takımımızın 14 Ağustos 2020 tarihinde başlayan ve iki etap olarak düzenlenen TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’ndeki hazırlık kampı sona erdi.

Kampın 2. Etap kadrosunda Ataşehir Belediye Spor’dan Kaleci Selda Akgöz’ün kadrosunda yer alarak Ataşehir’i temsil ettiği Kadın A Milli Futbol Takımımız kamp çalışmalarını tamamladı.

Kadın A Milli Takımımızın 14 Ağustos 2020 tarihinde başlayan ve iki etap olarak düzenlenen hazırlık kampı sona erdi. TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde gerçekleşen kampta, Kadın Milli Takımları kalecilerini kapsayan bir kaleci eğitimi de yapıldı.

Yoğun bir tempoda hazırlıklarını tamamlayan Kadın A Milli Takımımız, 18 Eylül’de deplasmanda Slovenya ile 2021 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme müsabakasında karşı karşıya gelecek.

Kadın A Milli Takımı hazırlık kampı 2. etap çalışmaları aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyordu:

Kaleciler: Fatma Şahin (Beşiktaş A.Ş.), Gamze Nur Yaman (Alg Spor), Selda Akgöz (Ataşehir Bld Spor)

Defans: Berna Yeniçeri (Konak Bld Spor), Cansu Nur Kaya (Pendik Çamlık Spor), Çiğdem Belci (Beşiktaş A.Ş.), Didem Karagenç (Beşiktaş A.Ş.), Derya Arhan (Alg Spor), Esra Erol (Beşiktaş A.Ş.), Gülbin Hız (Alg Spor)

Orta Saha: Gizem Gönültaş (Beşiktaş A.Ş.), Birgül Sadıkoğlu (Konak Bld Spor), Arzu Karabulut (Beşiktaş A.Ş.), Ebru Topçu (Alg Spor), Emine Ecem Esen (Alg Spor), Seda Nur İncik (Konak Bld Spor), Sevgi Çınar (Beşiktaş A.Ş.), Yaşam Göksu (Konak Bld Spor), Setenay Sırım (İlkadım Bld Yabancılar Pazarı Spor)

Forvet: Yağmur Uraz (Beşiktaş A.Ş.)

Teknik Direktör: Necla Güngör Kıragası

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ