logo

KAYMAKAMLIKTA REFERANDUM GÜNDEMLİ TOPLANTI

kaymakamlik_toplanti_referandum (1)İçişleri Bakanlığı’nın Genelgesi doğrultusunda her ay yapılan muhtarlar toplantısı Kaymakamlık toplantı salonunda referandum ve askıya çıkan seçmen listesi gündemiyle yapıldı.

İçişleri Bakanlığı’nın Genelgesi doğrultusunda her ay yapılan muhtarlar toplantısı bu ay Kaymakamlık toplantı salonunda yapıldı. Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu; Toplantının gündemi referandum ile ilgili askıya çıkan listelerdir” dedi.

TOPLANTININ GÜNDEMİ; SEÇMEN LİSTELERİ

Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu başkanlığında yapılan toplantıya mahalle muhtarları ve daire müdürleri katıldı. Toplantının bir kısmı basına kapalı olarak devam etti.

kaymakamlik_toplanti_referandum (3)Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu toplantının basına açık kısmında şu açıklamayı yaptı:
“İç işleri Bakanlığının yayınladığı genelge doğrultusunda her muhtarlar ve daire müdürleriyle bir araya gelmemiz icap ediyor. Mahallelerde yaptığımız toplantıları bundan sonra kaymakamlık toplantı salonunda yapacağız” dedi.

Karamehmetoğlu; “ Birde, iki ayda bir yapılması gereken halk toplantıları var. O toplantıları da mahallelerimizde gerçekleştireceğiz. Bu toplantıları; mahallelerde uygun mekânlarda esnaf temsilcileri, okul müdürleri, dernek yöneticileri, şirket yöneticileri, mutlaka bu toplantıya katılması önemli olan Cami hocaları ve sizlerin orada olmasını istediğiniz kişilerin katılımıyla yapacağız” diye konuştu.

Karamehmetoğlu toplantının gündemi ile ilgili olarak şunları söyledi: “Gündemimizde şu an referandumla ilgili askıya çıkarılmış listeler var. Nüfusla ilgili sorunlar bakanımıza intikal ettirilmiş. Bu konuda bilgi vereceğim. Bu arada asayişle ilgili sorunlar varsa onları görüşeceğiz.”

Bu açıklamadan sonra toplantı basına kapalı olarak devam etti.

kaymakamlik_toplanti_referandum (2)

Kaynak: İstanbulumGazetesi/Ali BAl

Etiketler: » » » » » » »
Share
982 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

KAYMAKAMLIKTA REFERANDUM GÜNDEMLİ TOPLANTI” için 2 Yorum

 1. recep : diyor ki:

  KAYMAKAMLIKTA REFERANDUM GÜNDEMLİ TOPLANTI
  https://www.itvhaber.com/?p=113209
  #İçişleriBakanlığı #Genelge #MuhtarlarToplantısı #Kaymakamlık #Kaymakam #ZaferKaramehmetoğlu #Referandum #SeçmenListesi

 2. VELİ : diyor ki:

  Sayın Kaymakam Bey,

  Refarundum’dan önce..içerenköy çamaşır deresi yıllardır beklediği imar için askıya çıkması bekleniyor şimdi, lütfen bu konuda ibb ye ve gerekli yerlere ilgili görüşmeleri yapın, bizlerin halihazırda 2-3-4-5 dairemiz yook..kira ödemekten bitirdiniz bizi, kendi arsamızla rezil olduk 25 yıldır….!
  Biz sorumlu değiliz demeyin lütfen..!