logo

MHP Ataşehir’den Yenisahra Derneği’ne Ziyaret

MHP Ataşehir’den Yenisahra Derneği’ne Ziyaret

MHP Ataşehir İlçe Başkanı M. Sadun Bizel, MHP Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Hakan Arıkaya, MHP Ataşehir 2. Bölge Başkanı Mustafa Yıldız Yenisahra Derneği’ni ziyaret etti.

Recep Kenan/itvhaber.com

MHP Ataşehir İlçe Başkanı M. Sadun Bizel, MHP Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Hakan Arıkaya, MHP Ataşehir 2. Bölge Başkanı Mustafa Yıldız, İsa Kırım başkanlığındaki Yenisahra Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret ederek Yenisahra Mahallesi’nin sorunlarını ele aldılar.

MHP Ataşehir İlçe Başkanı M. Sadun Bizel, MHP Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Hakan Arıkaya, MHP Ataşehir 2. Bölge Başkanı Mustafa Yıldız, derneğimizi ziyaret etmişlerdir.

Yenisahra Eğitim Kültür ve yardımlaşma Derneği Başkanı İsa Kırım, ziyaret ile ilgili paylaşımda, “Kendileri ile Yenisahra Mahallesinin sorunlarını, Özellikle Kentsel dönüşüm çalışması esnasında karot alınıp yıkım kararı bulunan ve Ataşehir Belediyesi’nin tahliye yazısı yolladığı 86 binanın tahliyesi ve daha sonrasında bu binalarda oturanların nerelere gideceğini ve Yenisahra’da Kentsel dönüşümün ne zaman başlayacağını, İmza alan firmaların bürolarının kapalı olduğunu bu firmalar inşaatlara ne zaman başlayacağı konusu görüşüldü.” İfadelerine yer verdi.

Dernek Başkanı İsa Kırım, paylaşımında “Sayın Başan M. Sadun Bizel, MHP Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Hakan Arıkaya’ya mahallemizin sorunlarını bizzat mahallemize gelerek bizlerden dinlediği için teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ