logo

Muhammed Ali ve Mıchael Jordan Bu Hafta Sonu TRT Spor’da

Muhammed Ali ve Mıchael Jordan Bu Hafta Sonu TRT Spor’da

TRT Spor, dünyada yayılan yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle “Ev Hayat Dolu” kuşaklarıyla evde kalan sporseverleri Efsane Sporcular Muhammed Ali ve Mıchael Jordan ile buluşturuyor.

EFSANE SPORCULAR MUHAMMED ALİ VE MICHAEL JORDAN BU HAFTA SONU TRT SPOR’DA

TRT Spor, dünyada yayılan yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle “Ev Hayat Dolu” kuşaklarıyla evde kalan sporseverleri ekran başına topluyor. Bu hafta sonu efsanevi sporculardan Michael Jordan ile Muhammed Ali’nin yaşam öyküsünün anlatıldığı iki ayrı belgesel izleyenlerin beğenisine sunulacak.

TRT’nin “Ev Hayat Dolu” sloganıyla hayata geçirilen zengin içerikli yeni yayın akışında sporseverlerde unutulmadı. Dünyaya nam salmış sporcuların belgesellerinden, unutulmaz maçlar TRT Spor ekranından izleyici ile buluşacak.

“AirJordan”ın kariyerindeki bilinmeyenler bu belgeselde: RidesTheBus

Dünyanın en ünlü sporcularından biri olan Michael Jordan’ın kariyerindeki bilinmeyenler, merak edilenler ve çok daha fazlasının anlatıldığı “Michael Jordan RidesTheBus” belgeseli ile sporseverler Jordan’ı biraz daha yakından tanıyacak. 2010 yapımı belgeselde babasının öldürülmesiyle sarsılan Jordan’ın kariyerinin zirvesindeyken profesyonel basketbolu bırakıp beyzbola başlamasının nedenleri keşfedilecek.

“Michael Jordan RidesTheBus” belgeseli 11 Nisan Cumartesi saat 12.00’de TRT Spor’da.

“En Büyük”ün unvan karşılaşması: Muhammed Ali ve Larry

74 yaşında hayata gözlerini yuman efsane boksör Muhammed Ali’nin 2 Ekim 1980’de LarryHolmes ile yaptığı unvan maçının hikâyesini TRT Spor ekrana taşıyor. 2009 yapımı belgeselde boksörü bıraktıktan iki yıl sonra LarryHolmes’un karşısına dünya şampiyonluğu unvanını dördüncü kez kazanmak için çıkan Ali’nin kariyeri ele alınıyor. Spor hayatı dışında da kendini milyonlara sevdiren Muhammed Ali’nin hayatını anlatan belgesel, izleyicileri keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

 “Muhammed Ali ve Larry” belgeseli 12 Nisan Pazar saat 12.00’de TRT Spor’da.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ