logo

NAİM YAĞCI ‘BAYRAM, KARDEŞLİĞİMİZE VESİLE OLSUN’

NAİM YAĞCI ‘BAYRAM, KARDEŞLİĞİMİZE VESİLE OLSUN’

Bayram_mesaj_naim_yagci_ak_parti_atasehir_Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Yağcı; Barış, kardeşlik, coşku, birlik, beraberlik, barış, kavuşmak, ziyaret ve muhabbet olarak nitelediği bayram mesajında İslam aleminin bayramını kutladı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Recep Kenan aracılığı ile itvhaber.com haber sitesi üzerinden bayram mesajını ileten Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mustafa Naim Yağcı kardeşliğe kasteden, halel getirmek isteyenlerin varlığına işaret ettiği mesajında; şehit haberlerinin durmasını, akacak kanların gıda ve ibadet kanları olmasını, kazasız bir bayram tatili yaşanmasını diledi.

naim_yagci_ak_parti_atasehir_ (1)

BAYRAM; BARIŞ, KARDEŞLİK, COŞKU, BİRLİK, BERABERLİK, BARIŞ, KAVUŞMAK, ZİYARET VE MUHABBET DEMEKTİR

Bayram_mesaj_naim_yagci_ak_parti_atasehir_1Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mustafa Naim Yağcı Recep Kenan aracılığı ile Barış, kardeşlik, coşku, birlik, beraberlik, barış, kavuşmak, ziyaret ve muhabbet olarak nitelediği itvhaber.com’daki bayram kutlamasında şunları kaydetti:

Bayram; Barış, kardeşlik, coşku, birlik, beraberlik, barış, kavuşmak, ziyaret ve muhabbet demektir. Bizler Türkiye toplumunu oluşturan insanlarla bir kardeşlik içerisinde bu günlere geldik. Buna halel getirmek, kastetmek isteyenler var. Bayram vesilesiyle buna kastetmek isteyenlere Rabbim fırsat vermesin.

Son iki ayda almış olduğumuz acı haberleri yine bayram vesilesiyle Rabbim bir daha göstermesin. İnşallah bu ülkemiz huzura kavuşur.  Kurbanda akıtılan kanların, canice akıtılacak kanlara kefalet olmasını ve bir daha şehit haberini almamayı dilerim.

Akan kan gıda ve ibadet kanları olsun. Kardeşliğimize, birliğimize, beraberliğimize vesile olsun. Öncelikle; Ataşehirli vatandaşlarımızın, kardeşlerimizin, hemşerilerimizin, İslam âleminin Kurban bayramlarını tebrik ediyorum. Bayram vesilesi ile yollarda olacak vatandaşlarımıza; kazasız, belasız, sıkıntısız bir tatil olsun. Bayram vesilesi ile de; bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar, anne babalarına, ülkemize ve milletimize sabır, metanet ve başsağlığı diliyorum.

Rabbim yar ve yardımcımız olsun, ülkemiz huzurla dolsun…

naim_yagci_ak_parti_atasehir_ (15)

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ