logo

Öğretmen Filmi 20 Ekim’de Seyircisiyle Buluşuyor

Öğretmen Filmi 20 Ekim’de Seyircisiyle Buluşuyor

Fenerbahçeli bir öğretmenin gözünden Trabzonspor  – Fenerbahçe rekabetini konu alan Öğretmen filmi 20 Ekim’de seyircisiyle buluşuyor.

TrabzonsporFenerbahçe rekabetini konu alan Öğretmen filminde;  Trabzon’un Çaykara ilçesine tayin olan koyu Fenerbahçeli bir öğretmenin gözünden anlatılacak olan trajikomik olaylar, Trabzonspor – Fenerbahçe rekabetinin sertliğini resmederken, aynı zamanda mesleğine aşık bir öğretmenin öğrencileri için yapamayacağı şey yoktur teması vurgulanıyor.

Gişe rekortmeni senarist Yılmaz Okumuş’un senaryosunu yazdığı; komedi film serileriyle tanınan ünlü yönetmen ve yapımcı Bilal Kalyoncu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu “Öğretmen” 20 Ekim’de tüm Türkiye’de sinemaseverlerle buluşuyor.

Yapımcılığını TRT’nin ve AKC Sinema TV’nin yaptığı “Öğretmen” filminin çekimleri Temmuz’da Trabzon Çaykara Yeşilalan köyünde gerçekleşti.

İlk tanıtım videosu sosyal medyada geniş yankı bulan film, kadrosunda usta sinema oyuncuları; Önder Açıkbaş, Asuman Dabak, Necmi Yapıcı, Buse Sinem İren, Ulaş İnan Torun, Burak Satıbol, Adem Yılmaz, Seymen Aydın, Şükrü Üçüncü gibi büyük isimlerin yanı sıra sosyal medyada Trabzonluların sevgilisi olmuş Bilal Hancı gibi yetenekli genç oyunculara da yer veriyor.

Filmin konuk oyuncuları arasında Hami Mandıralı ve Apolas Lermi de bulunmakta.

itvhaber

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ