logo

Onursal Adıgüzel, Ataşehirliye Hizmeti Hızlandırmak İçin İBB Seferinde

Onursal Adıgüzel, Ataşehirliye Hizmeti Hızlandırmak İçin İBB Seferinde

Onursal Adıgüzel, İBB yöneticileri ile Ataşehir’i daha konforlu ve yaşanabilir bir kent yapacak projeleri görüştükleri  bir dizi toplantı gerçekleştirdi.

Recep Kenan / itvhaber.com

Ataşehir‘i daha konforlu ve yaşanabilir bir kent haline getirmek amacıyla İBB iştirakleri ve birimleri ile karşılıklı işbirliğini geliştirmek, birlikte proje üretmek üzere çalışmalarına hız veren Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel, İBB Başkan Danışmanı, Park Bahçeler Daire Başkanı, İSKİ Genel Müdürü, Bilişim, İştirakler Teknoloji Grup Başkanı, İSBAK yöneticileri ile toplantılarda bir araya geliler.

Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel, toplantılarla ilgili açıklamasında, “Ataşehirimizi daha konforlu ve yaşanabilir bir kent haline getirmek için hayata geçireceğimiz projelerle ilgili fikir alışverişinde bulunduğu. Hep birlikte yürüteceğimiz çalışmalar ve üreteceğimiz projelerle, Ataşehirli komşularımızın ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunacağız.” İfadelerine yer verdi.

Başkan Onursal Adıgüzel, İBB Başkan Danışmanımız Sayın Tonguç Çoban ve daire başkanları ile Ataşehir Belediyesi’nde bir araya geldiği toplantı ile ilgili, “İBB Başkan Danışmanımız Sayın Tonguç Çoban, İBB Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanımız Sayın Prof. Dr. Tuğba Ölmez Hancı ve İSKİ Genel Müdürümüz Sayın Şafak Başa ile verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Hep birlikte yürüteceğimiz çalışmalar ve üreteceğimiz projelerle, Ataşehirli komşularımızın ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunacağız.” İfadelerini kullandı.

Başkan Adıgüzel, İBB İştirakleri ile çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada, “İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş. ‘yi ziyaret ederek, İBB İştirakler Teknoloji Grup Başkanı Sayın Nihat Narin, İSBAK Genel Müdür Vekili Sayın Ender Deniz, Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Sayın Bülent Alabaş, Teknoloji Geliştirme ve Uygulama Genel Müdür Yardımcısı Sayın Hüseyin İlteriş Öztürk ile bir araya geldik. Ataşehirimizi daha konforlu ve yaşanabilir bir kent haline getirmek için hayata geçireceğimiz projelerle ilgili fikir alışverişinde bulunduğumuz, verimli bir toplantı gerçekleştirdik. İSBAK Yönetimine misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.” Dedi.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ