logo

Orhan Çerkez,  Çekmeköy Belediye Başkan Aday Adaylığı İçin Başvurdu

Orhan Çerkez,  Çekmeköy Belediye Başkan Aday Adaylığı İçin Başvurdu

31 Mart Yerel seçiminde Çekmeköy Belediye Başkan Aday adaylığı için başvuran Orhan Çerkez, CHP Çekmeköy İlçe Başkanlığında aday adaylığını açıkladı.

Recep Kenan / itvhaber.com

2 Aralık Cumartesi günü sevenleri ve destekçilerinden oluşan kalabalık bir grupla CHP Çekmeköy İlçe Başkanlığı’na gelen Orhan Çerkez,  CHP Çekmeköy İlçe Başkanı Melda Tanişman Tutan’ın katıldığı etkinlikle aday adaylığını açıkladı.

Çekmeköy İlçe Başkanı Melda Tanişman Tutan’a dilekçesini vererek Çekmeköy Belediye Başkan aday adaylığı müracaatını gerçekleştiren Orhan Çerkez yoğun kalabalıkla gerçekleşen adaylık başvurusuna katılanlara teşekkür etti.

ORHAN ÇERKEZ CHP ÇEKMEKÖY İLÇE BAŞKANLIĞI’NDA

Orhan Çerkez adaylık başvurusu için geldiği CHP Çekmeköy İlçe Başkanlığı’nda, “Saygıdeğer Çekmeköylü komşularım, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı aydınlık yolda yürümekten, her zaman onur ve gurur duyduğum çok kıymetli ilçe örgütüm, Sayın İlçe Başkanım, kadın kolları başkanım, gençlik kolları başkanım ve değerli kurul üyeleri arkadaşlarım.” İfadeleri ile katılımcıları selamlayarak adaylık açıklamasına başladı.

ÇEKMEKÖY’Ü DAHA GÜZEL YARINLARA TAŞIMAK AMACIYLA KARŞINIZDAYIM

Orhan Çerkez CHP İlçe Başkanlığında yaptığı Çekmeköy Belediye Başkan aday adaylığı açıklamasında; “Bugün burada bir araya gelmiş olmanın büyük heyecan ve gururunu yaşıyorum. Çünkü bu topluluk bir arada olmanın ve birlikte hareket etmenin gücünü temsil ediyor.  Birlikte daha güçlü, daha adil ve daha güzel bir Çekmeköy için bir aradayız. Ne güzel tesadüftür ki, 1980 yılı yine Aralık ayının soğuk bir kış gününde Cekmekoy’e geldim. Anadolunun küçük bir köyünden umutlarını, hayallerini ve geleceğini sırt çantasına koyarak gelen bir kardeşinizim.  Şimdi de tıpkı o günkü heyecanla Çekmeköy’ü daha güzel yarınlara taşımak amacıyla karşınızdayım.” İfadelerine yer verdi.

38 yıllık belediyecilik tecrübesiyle, Çekmeköy’e hizmet etmeye talip olmanın onurunu ve gururunu yaşadığını vurgulayan Orhan Çerkez, “Uzun yıllar Kadikoy, Atasehir gibi büyük ilçelerin Belediye Başkan Yardımcılığı görevine kadar, belediyeciliğin her kademesinde görev yaparak, tecrübe edindim.   Çekmeköyümüzü daha yaşanabilir bir ilçe ve aynı zamanda Çekmeköylülerin Sosyal Belediyecilik ile tanıştığı bir Çekmeköy İçin, Belediye Başkanı Aday Adaylığımı sizlere duyuruyorum.” dedi

ÇEKMEKÖYÜ YÜREĞİNDE TAŞIYAN KOMŞUNUZ OLARAK BURADAYIM

Orhan Çerkez, Çekmeköylü olduğunun altını çizerek, “Sadece bir aday olarak değil, aynı zamanda Çekmeköy’ün bir belde olduğu, imkanların olmadığı bir dönemde burada yaşamış, ailesini burada kurmuş, çocuklarını burada büyütmüş, Çekmeköyü yüreğinde taşıyan bir komşunuz olarak buradayım.” Dedi.

ÇEKMEKÖY’Ü SİZLERİN DE DESTEĞİYLE GELECEĞE TAŞIMAYA ADAYIM

Çekmeköy Belediye Başkan aday adayı Orhan Çerkez açıklamasını şu ifadeler ile sürdürdü:

“Çekmeköy’ümüzü ve ihtiyaçlarımızı yakından biliyorum. İhtiyaçlara yönelik çözümleri biliyorum. 148 kilometrekarelik alanda hangi sorunlar yaşandığını görüyorum. 38 yıllık bilgi ve birikimimle, Çekmeköye dokunacak projelerimle hizmet etmek için geliyorum. Sadece bir makama değil, köklü değişime, yeni bir yönetim anlayışını Çekmeköy’e kazandırmaya geliyorum.  Çekmeköy’ü bir adım değil koşar adım geleceğe taşımaya sizlerin de desteğiyle adayım.”

ÇEKMEKÖY DEĞİŞİM İÇİN, AYAĞA KALKMAYA HAZIR,

“Bir umudum var.  Gelecek güzel günlere. Bir umudum var Mutlu yarınlara. Bir sözüm var Çekmeköylülere, Çekmeköy’deki bu düzeni değiştirmeye. Görüyorum ki bugün Çekmeköy değişim İçin hazır.  Çekmeköy ayağa kalkmaya hazır. Çekmeköy örnek bir ilçe olmaya hazır. Çekmeköy yarını kurmaya hazır.”

ÇEKMEKÖY’Ü HEP BİRLİKTE YÖNETMEK İÇİN YOLA KOYULALIM

 “Şimdi hep birlikte önce insan, önce Çekmeköy diyerek yola çıkma vakti. Tam da şimdi yan yana, omuz omuza daha güçlü, daha yaşanabilir bir Çekmeköy için, geleceğimiz için, çocuklarımız için, Çekmeköy’ü hep birlikte yönetmek için yola koyulalım.  Bu yolda, sizlerin desteği ve güveniyle, daha büyük başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyorum. Bizim yolumuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aydınlık yoludur.  Çekmeköy’de değişiminin ayak seslerini duyuyorum. Bu düzeni değiştireceğiz. Mutlaka Kazanacağız! Yolumuz açık olsun.”

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ