logo

PROTOKOL ”CUMHURİYET” TEBRİKLERİNİ KABUL ETTİ

tebrik-0Cumhuriyet’in 93’üncü yıldönümü kutlamaları Kaymakam, Belediye Başkanı ve Garnizon Komutanı’nı tebriklerin kabulü ile başladı. Kutlamalar Ataşehir Bulvarı’nda resmi tören ile sürdü.

Recep Kenan/itvhaber.com

Cumhuriyet Bayramı kapsamında 28 Ekim günü çelen sunumu ile başlayan Cumhuriyet’in 93’üncü yıldönümü kutlamaları Zübeyde Hanım Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü’nde Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu, Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve Garnizon Komutanı Kd.Albay Abdülkadir Bilgin’in tebrikleri kabulü ile devam etti.

tebrik-3 tebrik-5 tebrik-7

Zübeyde Hanım’da 09:45te başlayan tebrik kabul törenine Ataşehir Kaymakamı Zafer karamehmetoğlu, Garnizon Komutanı Kd.Albay Abdülkadir Bilgin, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile birlikte; Askeri erkan, İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Kaan, Ak Parti İlçe Başkanı Av. M.Naim Yağcı, Vatan Partisi İlçe Başkanı Feyzullah Güneş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, ADD Ataşehir Şube Başkanı Ulaş Kılıç, daire amirleri, siyasi parti yönetim kurulu üyeleri, mahalle muhtarları ve STK temsilcileri katıldı.

tebrik-36 tebrik-40

Cumhuriyet’in 93’üncü yıldönümü nedeniyle düzenlenen törende tebrikleri kabul sonrası konuşan Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu; “ Cumhuriyetimizi 93’ncü yılı hayırlara vesile olsun. İlelebet yaşasın Cumhuriyet. Gazi Mustafa kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını böyle güzel bir devleti bizlere tekrar kazandırmaları ve İstiklal Harbinin kahraman komutanlarını bu vesile ile şükranla anıyoruz” dedi.

Tebrik töreninin tamamlanması ile Cumhuriyet Bayramı Resmi Kutlama Töreninin yapılacağı Ataşehir Bulvarı’ndaki tören alanına geçildi.

tebrik-11 tebrik-12 tebrik-16 tebrik-17 tebrik-28 tebrik-35 tebrik-39 tebrik-45

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1461 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

PROTOKOL ”CUMHURİYET” TEBRİKLERİNİ KABUL ETTİ” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    PROTOKOL ”CUMHURİYET” TEBRİKLERİNİ KABUL ETTİ
    AYRINTI HABERDE, TIKLAYINIZ
    https://www.itvhaber.com/?p=103829
    #Cumhuriyetin 93üncüYıldönümü #Kaymakam #BelediyeBaşkanı #GarnizonKomutanı #TebrikKabulü #TebrikTöreni #ZaferKaramehmetoğlu #Battal İlgezdi #KdAlbayAbdülkadir