logo

SILA’DAN ATAŞEHİR’DE YOĞUN KATILIMLA MUHTEŞEM KONSER

6.Ataşehir Kardeş Kültürlerin Festivali, Cumhuriyet Meydanı’ndaki açılış gecesi Yavuz Seçkin’in kısa şovu sonrası sahne alan sevilen sanatçı Sıla, şarkılarını Ataşehirlilerle birlikte söyledi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Yavuz Seçkin’in ünlü isimleri taklidinin yer aldığı kısa şovu ile başlayan 6. Ataşehir Kardeş Kültürlerin Festivali açılış gecesinde sahne alan sevilen pop sanatçısı Sıla performansıyla Ataşehirlileri coşturdu.

ATAŞEHİR KARDEŞ KÜLTÜRLERİN FESTİVALİ AÇILIŞI, SILA KONSERİ..#Ataşehir #KardeşKulturlerinFestivali Sıla Silah Hayranları

Recep Kenan paylaştı: 19 Eylül 2017 Salı

Cumhuriyet Parkı’nın tamamını dolduran binlerce Ataşehirli ile birlikte seslendiren Sıla, sevenlerine ve müzik sevenlere müzik ve eğlence dolu gece yaşattı. Yavuz Seçkin’den sonra başlayan konserde kendilerini müziğin ritmine kaptıran gençlerin ağırlıkta olduğu Ataşehirliler şarkıları Sıla ile birlikte söyledi.

6.Ataşehir Kardeş Kültürlerin Festivali açılışının da gerçekleştirildiği gecede Sıla konserini CHP PM Üyesi ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, CHP PM Üyesi ve 24. Dönem Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, Sadık Kayhan, Hüseyin Hışman, İlhami Yılmaz, Kalender Özdemir ve Abdullah Der’in aralarında olduğu belediye başkan yardımcıları, belediye birim müdürleri, mahalle muhtarları ve Cumhuriyet Parkı’nın tamamını dolduran binlerce Ataşehirli katıldı.

Ataşehir’de Sıla konseriyle başlayan 6. Kardeş Kültürler Festivali, Ataşehir Belediyesi’nin ilçe sınırları içindeki tüm mahalleleri kapsayacak şekilde düzenlendi. Farklı kültürlere sahip insanlar arasında birlik ve beraberliğin güçlenmesi amacıyla düzenlenen festival 26 Eylül’e kadar 7 ayrı mahalledeki konser programıyla devam edecek.

Festival boyunca Türk müziğinin farklı tatlarından 14 sanatçı Ataşehirlilerle buluşacak. Festivalde Hadise’den Selda Bağcan’a, Koray Avcı’dan Göksel’e, İlkay Akkaya’dan Ziynet Sali’ye bir çok isim sahne alacak.

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
1938 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

SILA’DAN ATAŞEHİR’DE YOĞUN KATILIMLA MUHTEŞEM KONSER” için 2 Yorum

 1. recep : diyor ki:

  SILA’DAN ATAŞEHİR’DE YOĞUN KATILIMLA MUHTEŞEM KONSER
  https://www.itvhaber.com/siladan-atasehirde-yogun-katilimla-muhtesem-konser.html#.WcIpCgfv16A.twitter
  #Ataşehir #KardeşKültürlerinFestivali #CumhuriyetMeydanı #AçılışGecesi #Festival #YavuzSeçkin #Şov # Sıla #SılaKonseri #Battalİlgezdi #Gamzeİlgezdi #itvhaber

 2. recep : diyor ki:

  SILA’DAN ATAŞEHİR’DE YOĞUN KATILIMLA MUHTEŞEM KONSER
  https://www.itvhaber.com/siladan-atasehirde-yogun-katilimla-muhtesem-konser.html#.WcIpCgfv16A.twitter
  #Ataşehir #KardeşKültürlerinFestivali #CumhuriyetMeydanı #AçılışGecesi #Festival #YavuzSeçkin #Şov #Sıla #SılaKonseri #Battalİlgezdi #Gamzeİlgezdi #itvhaber