logo

SÜLEYMAN KARADAĞ  KARDEŞİNİ KAYBETTİ

Atasehir-suleyman_karadag (1)Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Süleyman Karadağ’ın, kalp yetmezliği nedeniyle Siyami Ersek Hastanesi’nde tedavi gören 48 yaşındaki kardeşi İsmail Karadağ vefat etti.

48 yaşında hayatını kaybeden İsmail Karadağ için Kayışdağı Hazreti Hüseyin Camisinde bir tören düzenlendi.

Ataşehir Belediye Meclisi Üyesi Süleyman Karadağ tören öncesi aile adına taziyeleri kabul etti.

İsmail Karadağ’ın cenaze törene; CHP İstanbul Milletvekilleri Ali Özcan, Onursal Adıgüzel, CHP Parti Meclis üyesi Kadir Gökmen Öğüt, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Ataşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Sadi Özata, Belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, CHP ve AK Parti belediye meclis üyeleri, STK temsilcileri ile Karadağ ailesinin yakınları katıldı.

Atasehir-suleyman_karadag (19)

Mesai arkadaşı İsmail Karadağ’ın bir sene içinde iki acı yaşadığını kaydeden CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak; “Çok değerli mesai arkadaşımız Süleyman Karadağ’ın bir sene içerisinde iki acı olayı yaşaması bizi çok üzdü. Sevgili İsmail de partimizin bir emektarıydı. Hepimiz faniyiz. Bir gün hepimiz gideceğiz, önemli olan geride hoş bir seda bırakmak… İsmail kardeşimize Allah’tan rahmet ailesine ve sevenlerine da başsağlığı diliyorum” dedi.

İsmail Karadağ, Kayışdağı Hazreti Hüseyin Camisinde törenin ardından Karacaahmet Mezarlığında toprağa verildi.

Atasehir-suleyman_karadag (17)

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
3199 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

SÜLEYMAN KARADAĞ  KARDEŞİNİ KAYBETTİ” için 1 yorum

 1. recep : diyor ki:

  SÜLEYMAN KARADAĞ  KARDEŞİNİ KAYBETTİ |
  İTV Haber:
  AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
  https://www.itvhaber.com/?p=82309
  #MeclisÜyesi #SüleymanKaradağınAcıKaybı #AtaşehirBelediyesi #Kayışdağı #HazretiHüseyinCamisi #CHP #PM #KadirGökmenÖğüt #AliÖzcan #OnursalAdıgüzel