logo

Türk Popunun Yıldız Gülşen Volkswagen Arena Sahnesinde

Türk Popunun Yıldız Gülşen Volkswagen Arena Sahnesinde

Türk pop müziğinin yıldız ismi Gülşen, müzikal kalitesi ve görselliğiyle akıllara kazınacak bir konser için 12 Mayıs’ta Volkswagen Arena sahnesine geliyor.

Gülşen’in enerji dolu konser biletleri Türkiye’nin kapsayıcılığı en geniş teknoloji odaklı etkinlik biletleme platformu Biletinial’da.

Türk pop müziğinin yıldız ismi Gülşen 12 Mayıs’ta Volkswagen Arena Sahnesinde

Söylediği her şarkı hit olan, hem sesi hem sahne performansıyla Türkçe pop müziğin zirve isimlerinden Gülşen, unutulmaz bir performans için 12 Mayıs’ta Volkswagen Arena sahnesine geliyor. Gülşen’in eşsiz sesi ve enerjisiyle dolu muhteşem konserin biletleri Türkiye’nin kapsayıcılığı en geniş teknoloji odaklı etkinlik platformu Biletinal’da satışa çıktı.

Unutulmaz Hitlerin Sesi

1996 yılındaki ilk albümü “Be Adam” ile müzik sektörüne giriş yapan Gülşen, 2004’te dördüncü albümü “Of… Of… “ ile  büyük bir çıkış yakaladı. Bu şarkısıyla Altın Kelebek hem de Kral TV Video Müzik Ödülü kazandı. “Yurtta Aşk Cihanda Aşk” (2006) albümünden sonra satış başarılarını sürdürerek “Beni Durdursan mı?” (2013) albümüyle Türkiye’de yılın en çok satanı oldu. Bunu yılın en çok satan ikinci albümü olan “Bangır Bangır” (2015) takip etti. “Yurtta Aşk Cihanda Aşk”, “Bi’ An Gel”, “Yeni Biri”, “Sözde Ayrılık”, “Yatcaz Kalkcaz Ordayım”, “Kardan Adam”, “İltimas”, “Bangır Bangır” ve “Bir İhtimal Biliyorum” şarkılarıyla Türkiye Resmî Listesi’nde haftalarca bir numarada kaldı.

Şarkı yazarı kimliğiyle de öne çıkan Gülşen, kendi yazdığı şarkıları da seslendirmeye başladı ve meslektaşları için liste başarıları yakalayan birçok hit şarkı hazırladı. 2015’te YouTube’da en çok izlenen Türk şarkıcı olurken sonraki yıl tek bir video klibi iki yüz milyonun üzerinde izlenen ilk Türk şarkıcı olma unvanına erişti. Bugüne kadar altı Altın Kelebek ve dokuz Kral Türkiye Müzik Ödülü dâhil olmak üzere onlarca ödül kazandı.

itvhaber

Paylaşın:
Etiketler: » » »
#

SENDE YORUM YAZ