logo

Turkcell Kadın Futbol Ligi Sampiyonu Beşiktaş Oldu

Turkcell Kadın Futbol Ligi Sampiyonu Beşiktaş Oldu

Turkcell Kadın Futbol Ligi’nde şampiyonu belirleyen final karşılaşması sonucunda mücadelesini şampiyonlukla taçlandıran ekip Beşiktaş JK Vodafone Kadın Futbol Takımı oldu.

Recep Kenan/itvhaber.com

Final karşılaşmasında Fatih Vatan Spor ile Beşiktaş Vodafone Kadın Futbol Takımları  Turkcell Kadın Futbol Ligi 2020-2021 Sağlık Çalışanları Sezonu’nun şampiyonluğu için karşı karşıya geldiler.

Turkcell Kadın Futbol Ligi Sağlık Çalışanları Sezonu‘nda finalde karşılaşan Beşiktaş JK Vodafone Kadın Futbol Takımı ile Fatih Vatan Spor arasındaki karşılaşma 2 – 0 skorla sonuçlandı. Bu sonuçla, Beşiktaş JK Vodafone Kadın Futbol Takımı, Turkcell Kadın Futbol Ligi 2020-2021 Sağlık Çalışanları Sezonu şampiyonu oldu. Turkcell Kadın Futbol Ligi’nde 5 Mayıs’ta oynanan finalde karşılaşmasını kırmızı kartal oyun dışı kalan oyuncusu nedeniyle eksik karşılaşmayı eksik tamamlayan Beşiktaş JK Vodafone Kadın Futbol Takımı ile Fatih Vatan Spor, 2 golle geçerek lig şampiyonluğunu kazandı.

Antalya’daki Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi’nde oynanan final karşılaşmasında tarafların üstünlük  sağlayamaması üzerine ekipler soyunma odalarına 0-0 beraberlik skoru ile gittiler.

MAÇTA 65’İNCİ DAKİKADA KIRMIZI ÇIKTI

58’inci dakikada Esra Erol ile gelen ilk golün ardından Didem’in 65’inci dakikada gördüğü kırmızı kart sonucunda 10 kişi ile devam eden mücadelenin 73’üncü dakikasında kaydettiği gol ile Melike Öztürk 2-0 skora taşıdı maçın sonucunu belirledi. Bu skorla Beşiktaş JK Vodafone Kadın Futbol Takımı şampiyonluğu göğüsleyen ekip oldu.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ