logo

TV Dizilerinin En Fenomen Erkek Karakterleri Anketi

TV Dizilerinin En Fenomen Erkek Karakterleri Anketi

KızlarSoruyor tarafından ülkenin en popüler dizilerinin, en gözde erkek karakterlerini belirlemek amacıyla yapılan anketin sonuçları açıklandı.

KızlarSoruyor tarafından ülkenin en popüler dizilerinin, en gözde erkek karakterlerini belirlemek amacıyla yapılan anketin sonuçları açıklandı. Toplam 34554 oy kullanılan ankette, katılımcılar hayallerini süsleyen erkek dizi karakterini seçtiler.

KızlarSoruyor bu kez de her hafta yeni bölümleriyle gündemi sarsan dizilerdeki, oyunculuk yetenekleri, unutulmaz replikleri ve derin kişilikleriyle izleyicilerin kalplerinde taht kuran karakterlerleri derleyip, topluluğuna en fenomen erkek dizi karakterini sordu ve sonuç beklendiği gibi oldu.

TV Dizilerinin En Fenomen Erkek Karakteri Ferit Korhan!

O çapkınların kralı, hatta namı diğer ‘Yalı Çapkını’! Evet, o kişi Ferit Korhan’ın ta kendisi… Hepimiz onu Korhan Ailesinin şımarık çocuğu olarak tanıdık, ama görücü usulü ile yaptığı evlilik öyle bir aşka dönüştü ki, bizim oğlan çapkınlığının yerini hanımcılığa bıraktı.

Toplamda 34554 oy kullanılan ankette, çoğunluğun hayallerini süsleyen karakter, %54 oy oranıyla Ferit Korhan oldu! Oyların büyük bir çoğunluğunu alarak birinciliği elde etmesi, her hafta yeni bölümleriyle gündemi sarsan Yalı Çapkını dizisinin ve dizinin baş rol karakteri Ferit Korhan’ının gücünü ispatlıyor.

Mert Ramazan Demir’i hayat verdiği Ferit Korhan karakterinin kazandığı “TV Dizilerinin En Fenomen Erkek Karakteri” ünvanından dolayı tebrik ediyoruz…

Anket sonuçlarına göre, en çok oy alan karakter %54 ile Ferit Korhan oldu. Onu ‘Tarikatın başı olmak için doğduğu halde, içine doğduğu dünya ona en büyük kötülüğü yapmış, travmalarıyla mücadele edip kendini bulmaya çalışan bir genç olan, %39’luk oy oranıyla Cüneyd Efendi takip etti. %2 oy alan Gaddar üçüncü sırada yer alırken, Mesut Komiser %2 oy oranıyla dördüncü oldu. %2 ile Halil İbrahim Karasu beşinci ve %1’lik oy oranıyla Fatih Ünal altıncı oldu.

Anket Sonuçları:

  • Ferit Korhan %54
  • Cüneyd Efendi %39
  • Halil İbrahim Karasu %2
  • Mesut Komiser %2
  • Gaddar %2
  • Fatih Ünal %1

itvhaber / KızlarSoruyor

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ