logo

ÜLKEMİZİN BİRLİK VE BERABERLİĞİNE SIKILMIŞ KURŞUN

ÜLKEMİZİN BİRLİK VE BERABERLİĞİNE SIKILMIŞ KURŞUN

Ataşehir İlçe Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi kapsamında muhtarlar ve ilçe daire amirlerinin katıldığı toplantıların ikincisini gerçekleştirdi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Daire amirleri ve mahalle muhtarlarının katıldığı aylık toplantıda konuşan Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, “Ülkemizin birlik ve beraberliğine sıkılmış kurşun” değerlendirmesi yaptığı terör olayları nedeniyle, mahalle sorunlarını konuşmaları gereken toplantıda asayişi konuşmak zorunda kaldıklarını kaydetti.

Ataşehir Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu, İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda mahallelerin sorunlarının ve asayiş konularının ilgili daire amirleri ve mahalle muhtarlarının katıldığı aylık toplantılarda görüşüleceğini duyurmuştu.

İlk toplantı geçtiğimiz ay Zübeyde Hanım Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü’nde  Ataşehir ilçe Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu başkanlığı ve ev sahipliğinde düzenlenmişti.

Ataşehir ilçe Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu başkanlığında İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi kapsamında Esatpaşa Muhtarı Turan Kızıldaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

Son günlerde polis ve askerlerimize yönelik terör saldırılarını kınayan Ataşehir İlçe Kaymakamı Zfer Karamehmetoğlu, mahallelerin sorunlarını görüşmek amacı ile düşünülen toplantıda artan terör olayları nedeni ile asayişi görüşmek zorunda kaldıklarını kaydederek; “Misafirimiz konumunda olan Rus Büyükelçi’sine yapılan saldırıyı da şiddetle kınıyoruz. Ülkemizin birlik ve beraberliğine sıkılmış kurşun olarak değerlendiriyoruz.  Bu vesile ile muhtarlarımız ve daire müdürlerimizle Bakanlığımızın genelgesi doğrultusunda aylık toplantılarımızın ikincisini bugün gerçekleştiriyoruz. Bu toplantılarda genel olarak asayiş değerlendirmesini yapacağız. Gençlerimizin, okullarımızın durumlarını görüşeceğiz” diye konuştu.

Ataşehir ilçe Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu başkanlığında ki daire amirleri ve mahalle muhtarlarının katıldığı toplantının geri kalan kısmı basına kapalı olarak devam etti.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ