logo

ÜMRANİYE’DE ÇANKIRILILAR İFTARDA BULUŞTU

ÜMRANİYE’DE ÇANKIRILILAR İFTARDA BULUŞTU

Ümraniye Çankırılılar Derneği ile Ümraniye Belediyesi ortaklaşa Ümraniye’deki Çankırılıları ve Çankırı dostlarını buluşturduğu birlik, beraberlik ve kardeşlik iftarı düzenledi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ümraniye Çankırılılar Derneği ile Ümraniye Belediyesi ortaklaşa birlik, beraberlik ve kardeşliği pekiştirmek amacıyla geleneksel olarak düzenledi “sevgimiz de bir soframız da” iftar programında Ümraniye’deki Çankırılıları ve Çankırı dostlarını buluşturdu.

Ümraniye Belediyesi’nin ev sahipliğinde Can Anbarkaya başkanlığındaki Ümraniye Çankırılılar Derneği iş birliğiyle Ümraniye  Nikah Dairesi Sultan Salonu’nda gerçekleştirilen İftar Programı’na Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş ile birlikte; İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF)Genel Başkanı Zekeriya Açıkgöz, İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF)Genel Başkan yardımcıları Erol Tepebaşı ve Arif Öztürk, Ataşehir Belediye Meclis Üyesi ve ÇANDEF Genel Başkan Yardımcısı Selami Kaplan, Hizmet A.Ş. Genel Müdürü Enver Kamış, ÇANDEF 1. Bölge Başkanı Zeynettin Aydın, dernek, birlik ve STK başkan ve yöneticileri, mahalle muhtarları ve Çankırılılar ile Çankırı dostları katıldı.

İftar programından sonra Ümraniye merkezindeki Ramazan etkinliklerinin düzenlendiği alanda açılan Çankırı standı ziyaret edildi. Burada Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve Başkan yardımcıları da Çankırılılarla beraber oldular.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ