logo

Yeniçamlıca Mimarsinan Mevlana Platformu’ndan İBB’ye Ziyaret

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı başkanlığında Yeniçamlıca, Mimarsinan, Mevlana mahalleleri muhtarları ve kanaat önderleri İBB’yi ziyaret etti.

Recep Kenan/itvhaber.com

İstanbul Büüyükşehir Belediyesi (İBB)’ni ziyaret Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı başkanlığında; Yeniçamlıca Mahalle Muhtaru Fazlı Sarısoy, Mimarsinan Mahalle Muhtarı Şahin Acar, Mevlana Mahalle Muhtarı Recep Kantarcı, Ak Parti Ataşehir Belediye Meclis üyeleri, Ak parti mahalle temsilcilerri ve kanaat önderleri İBB’yi ziyaret ederek bölgenin sorunları ile ilgili İBB İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Gökhan Yılmaz’a bilgi vererek çözüm taleplerini ilettiler.

Ziyarete Belediye İBB Meclis Üyesi ve Ataşehir Belediye Meclis Başkanvekili Mustafa Cevat Arzık ile Ataşehir Belediye Meclis Üyesi İsmail Levent de eşlik etti.

Bölgenin sorunu hakkında teknik ekibi ile ön değerlendirme yapan İBB İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Gökhan Yılmaz, konu hakkında ayrıntılı çalışma yapacaklarını, belirlenen durumla ilgili İlçe belediyesinden davet edecekleri teknik ekiple çözüm odaklı değerlendirmeler yapacaklarını, ortaya çıkacak sonucu ve çözüm seçeneklerini, bölge halkı ve temsilcileri ile paylaşacaklarını ilettiği bilgisi alındı.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
3077 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

Yeniçamlıca Mimarsinan Mevlana Platformu’ndan İBB’ye Ziyaret” için 2 Yorum

  1. recep : diyor ki:

    Yeniçamlıca Mimarsinan Mevlana Platformu’ndan İBB’ye Ziyaret
    https://www.itvhaber.com/yenicamlica-mimarsinan-mevlana-platformundan-ibbye-ziyaret.html#.Wdiq2cUq_qs.twitter
    #AkParti #Ataşehir #MustafaNaimYağcı #Yeniçamlıca #Mimarsinan #Mevlana #MahalleleMuhtarı #MülkiyetSorunu #İmarPlanı #itvhaber

  2. Zeynel : diyor ki:

    Tapusunda batik sirket olanlar ne olacak hicbir sekilde muhatap bulunamiyor bunlar gibi olanlarin cozumu nasil olacak.