logo

YENİSAHRA VE BARBAROS’UN PLANLARI ÇIKTI, GELİYOR

chp_kongre_battal_imar_planCHP Ataşehir İlçe Kongresinde konuşan Battal İlgezdi, Yenisahra ve Barbaros’un imar planını çıktığını İBB Meclisi Aralık gündeminde oylanacağını söyledi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ataşehir’in İmar Planı ile ilgili yetkilerinin olmadığını, olsa 30 günde planı çıkartacaklarını ifade eden Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, İBB Başkanı Kadir Topbaş ile yapılan görüşmede öneli gelişmeler yaşandığını, Yenisahra ve Barbaros’un imar planını çıktığını İBB Meclisi Aralık gündemine girerek oylanacağını, Mustafa Kemal ve Aşık Veysel sonrada İçereneköy ve Küçükbakkalköy palanlarının tamamlanacağı sözünü aldıklarını, Yeniçamlıca Mahallesi’nin sorununun çözümü için arkadaşları ile birlikte çalıştıklarını söyledi.

ATAŞEHİR’İN İMAR PLANI YETKİMİZ YOK

Ataşehir CHP İlçe Kongresinde yaptığı konuşmada Ataşehir’in imar sorununa değinen Battal İlgezdi, “Bizim Ataşehir’in İmar Planı ile ilgili hiçbir yetkimiz yok. Bütün yetki Büyükşehir’de… AKP’li kardeşlerimiz, “Ataşehir belediye Başkanımız bizim palanlarımızı yapmıyor” diyor. Herkes iyi bilir ki plan yetkisi bizde olsaydı; biz Ataşehir’de 30 günde palan yapar verirdik. Bir hafta önce Sayın Kadir Topbaş’la görüştüm.  Yenisahra ve Barbaros’un planları bu ay çıkıyor. Yani 12 ayın 1. Haftasında Yenisahra ve Barbaros’un planları çıktı ve İBB Meclisine geliyor” ifadeleri ile Yenisahra ve Barbaros halkına imar planlarının İBB Meclisine geleceğini müjdeledi.

MUSTAFA KEMAL, AŞIK VEYSEL GELİYOR

Battal İlgezdi; “Mustafa Kemal ve Aşık Veysel ondan sonra gelecek. İçereneköy ve Küçükbakkalköy’de daha sonra gelecek. Söz verdiler. Ataşehir’le ilgili Meclisten kadro aldık. Yeniçamlıca Mahallesi’nin sorununu çözmek için de ben ve arkadaşlarım birlikte çalışma yapıyoruz. Planları 1 yıl içinde çözmek için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. Bütün kurumlarla görüşüyoruz. Seçme giderken parti adına çalışıyoruz. Seçimden sonra her vatandaşın sorununu çözeceğiz” ifadeleri sonrasında, “CHP’li belediye başkanları ne Büyükşehirde ne de yukarıda hiçbir sorunu çözemediler” şeklinde sitemde bulunarak; “Temennim bundan sonra sorunlarımızın çözülmesidir…” temennisi ile sözlerini tamamladı.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
3794 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

YENİSAHRA VE BARBAROS’UN PLANLARI ÇIKTI, GELİYOR” için 2 Yorum

 1. recep : diyor ki:

  YENİSAHRA VE BARBAROS’UN PLANLARI ÇIKTI, GELİYOR |
  İTV Haber:
  AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
  https://www.itvhaber.com/?p=81900
  #CHPAtaşehir #Battalİlgezdi #Yenisahra #Barbaros #İmarPlanı #İBBMeclisi #AtaşehirİmarPlanı #KadirTopbaş #İBB #itvhaber

 2. peşkeş çekmediğiniz bir yenisahra barbaros mahalleleri kaldı zenginleri iyice zenggin fakiri iyice fakir etme projenizi kendize saklayın imar planlarından çalacagınız payınız nedir acaba.