logo

ZARA GENÇLİK PLATFORMU EĞİTİME DESTEK KONSERİ DÜZENLİYOR

zaraEğitim, kültür ve sanat çalışmalarıyla öne çıkan Sivas Zara Gençlik Platformu 5. Eğitime Destek Konserini 10 Nisan Yeditepe Üniversitesi İnan Kıraç Konferans Salonunda düzenliyor.

Recep Kenan/itvhaber.com

1 Haziran 2010  Yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana  eğitim, kültür ve sanat yönünden çalışmalarıyla öne çıkan Sivas Zara Gençlik Platformu bu sene 5. Eğitime Destek Konserini 10 Nisan Pazar Günü Saat 15.00-19.00 Saatleri arasında Yeditepe Üniversitesi İnan Kıraç Konferans Salonunda düzenliyor. Metin – Kemal  Kahraman , Kurtalan Ekspres , Metin Karataş gibi duayen sanatçıların olacağı konserin sunuculuğunu ise İlknur Kaplan üstlenecek.

Kültür merkezinde kişisel beceri ve yetenek geliştirici kurslar ile paneller düzenlediklerini kaydeden Zara Gençlik Platformu Sözcüsü Mustafa Akkaya düzenledikleri Eğitim Konseri ile ilgili açıklamasında; “Kültür Merkezimizde her sene yaklaşık 150 çocuğa Halk Oyunları, Edebiyat, Matematik, Bağlama,  İngilizce, Diksiyon v.b. gibi kişisel beceri ve yeteneklerini geliştirici kurslar vermekteyiz. Ayrıca paneller, dinletiler, yöremize yardım organizasyonları, insani yardım organizasyonları gibi konumlara öncülük ve yürütücülük yapmaktayız. Eğitime Destek Konserlerimizle hem atölye çalışmalarımızı insanlara anlatmak hem de gelen konuklarımıza güzel anlar yaşatarak misafir etme isteğini belirterek tüm duyarlı insanları konsere davet etti” dedi.

Eğitim konseri hazırlıklarına destek verenlere teşekkür eden Zara Gençlik Platformu Kurucusu ve CHP Ataşehir İlçe Sekreteri Celal Yalçın eğitim aşkı olan herkesi konsere davet ederek; “Dostlarımızla, Yoldaşlarımızla kurduğumuz dayanışma köprüsü sayesinde her sene yüzlerce çocuğa ve gence kişisel gelişimleri açısından fayda sağlamayı amaçlıyoruz. Eğitimin kökleri acı ancak meyveleri tatlıdır. Kültürümüze ve geleceğe miras bırakmak adına emek yürek katan herkese çok teşekkür ediyoruz. Konserimize yüreği eğitim aşkıyla atan herkesi davet ediyoruz” diye konuştu.

zara-

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1259 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ZARA GENÇLİK PLATFORMU EĞİTİME DESTEK KONSERİ DÜZENLİYOR” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    ZARA GENÇLİK PLATFORMU EĞİTİME DESTEK KONSERİ DÜZENLİYOR
    AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
    https://www.itvhaber.com/?p=89513
    #Eğitim #Kültür #Sanat #Sivas #ZaraGençlikPlatformu #EğitimeDestekKonseri #YeditepeÜniversitesi #itvhaber #MustafaAkkaya #CelalYalçın