logo

Ankete Katıl, Ataşehir’in Geleceğini Planla!

Ataşehir Belediyesi 2020-2024 stratejik planla gelecek beş yılın planlanması için Ataşehirlilerin katılabileceği anket hazırlayarak kentin planlanmasında söz sahibi oluyor.

Ataşehir Belediyesi 2020-2024 stratejik plan çalışmaları kapsamında gelecek beş yılın planlanması için Ataşehirlilerin katılabileceği bir anket hazırladı.

Ataşehirliler, internet üzerinden katılabilecekleri anketle, yaşadıkları kentin planlanmasında söz sahibi olacak ve projelerini hayata geçirme fırsatı yakalayacaklar.

Katılımcı belediyecilik anlayışını benimseyen Ataşehir Belediyesi, vatandaşların görüşleri doğrultusunda hazırlayacağı planla, ilçenin gelecek vizyonunu belirleyecek.

Bunun için atasehirsenin.atasehir.bel.tr internet adresi üzerinden online olarak hazırlanan ankette 10 soru bulunuyor. Açık kürsü kısmının da yer aldığı anket sayesinde, vatandaşlardan gelecek nitelikli proje önerileri de Ataşehir Belediyesi tarafından incelenecek.

31 Temmuz 2019 tarihine kadar devam edecek ankete Ataşehir’de yaşayan ve çalışan herkes katılabilecek.

Ankete katılan Ataşehirliler hem geçmiş beş yıllık süreçte hangi hizmeti almakta zorlandıklarını belirtirken hem de gelecek beş yılda neler yapılması gerektiğini de belirleyecekler.

Stratejik plan hazırlanırken muhtarlar ve Ataşehir Kent Konseyi’nin de görüşleri dikkate alınırken, planı belirleyecek en önemli unsur ise vatandaşların anket sayesinde ortaya koyacağı talepler olacak.

“Ataşehir Belediyesi’nden bugüne kadar almış olduğunuz hizmetleri değerlendiriniz. Sokağınızın / mahallenin en önemli sorunu nedir? 2020-2024 döneminde Ataşehir Belediyesi’nin hangi hizmetine öncelik vermesi gerektiğini düşünüyorsunuz?” sorularının sorulduğu ankete katılanların verdiği cevaplarla; mahallelerin en büyük sorunları ve hizmet memnuniyeti de analiz edilecek.

ANKETE KATILMAK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ.

Yoksa siz hala bu ankete katılmadınız mı? 😱🤭Belediyemizin 2020-2024 stratejik planı hazırlanırken, Ataşehir'in geleceğinde sende söz sahibi ol çünkü 👉#AtaşehirSenin http://atasehirsenin.atasehir.bel.tr/

Gepostet von Ataşehir Belediyesi am Mittwoch, 17. Juli 2019

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
813 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ