logo

ATAŞEHİR AK PARTİ TEŞKİLATI BAYRAMLAŞTI

Ataşehir Ak Parti İlçe teşkilatı,  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan’ın katıldığı Geleneksel Bayramlaşma Töreninde partililerle bayramlaştı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ataşehir İlçe Başkanlığı önünde düzenlenen ve gelenekselleşen bayramlaşa töreni Ramazan Bayramı kapsamında Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı’nın ev sahipliğinde ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan’ın katılımı ile gerçekleştirildi.

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı’nın ev sahipliğinde Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanlı tarafından düzenlenen Bayramlaşma Törenine Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan ve Ataşehir’den sorumlu Ak Parti İstanbul İl Yöneticisi Altuğ Karataş, Ak Parti İstanbul İl yöneticisi Sertip Akşahin, Ak Parti Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül,  Genel Merkez Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Gökhan Oruç Önalan, Ataşehir Ak Parti Ataşehir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yasin Görgülü, ilçe başkan yardımcıları, İlçe yönetim kurulu üyeleri, Belediye meclis üyeleri, mahalle başkanlarının arasında olduğu teşkilat mensupları ve partililer katıldı.

HABERİN VİDEOSU TIKLAYINIZ

AK PARTİ ATAŞEHIR BAYRAMLAŞIYOR

Recep Kenan paylaştı: 25 Haziran 2017 Pazar

BAYRAMINIZI TEBRİK EDİYORUM

Kuran ayı, rahmet, kardeşlik ve dayanışma ayı olan 11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerifi idrak etmenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı Ramazan Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma törenindeki konuşmasında; “Geleneksel olarak Demokrasi Sokağı yada meydanı dediğimiz alandaki Bayramlaşma törenimize hoş geldiniz. Rabbim nasip etti; -Başı rahmet, ortası mağfiret sonu da cehennemden kurtuluş- olan Ramazan-ı Şerifi idrak ettik. Ramazan ayına veda etmenin hüznünü ile duygulanırken, yasaklı olduğumuz helal olan nimetlerden, yasaklandığımız Allah’ın emrine itaatle neticelendirdiğimiz o Ramazan-ı Şerif sonrasında, ödül olarak bize ikram etmiş olduğu bu güzel bayram sabahında buluştuk. Bayramınızı tebrik ediyorum. Rabbim bayramınızı mübarek eylesin. Ömrümüzü bayram sevinci ile doldursun” dedi.

ERDOĞAN’IN YÜKÜNÜ HAFİFLETMEK İÇİN ÇALIŞALIM

Ak Parti Ataşehir Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül, Gençlik Kolları Başkanı Yasin Görgülü ile Genel Merkez başkan Yardımcısı Gökhan Oruç Önalan, İl Yöneticisi Altuğ Karataş, katılımcıların bayramlarını kutlayarak; Türkiye’nin en organize, birlik, dirlik içinde olan yapısının Ak Parti teşkilatı olduğunun altını çizerek,  başarının, zaferlerin çalışarak, kapı kapı dolaşarak elde edildiğine dikkat çekip, liderleri Erdoğan’ın yükünü hafifletmek adına daha çok çalışmaları gerektiğini kaydettiler. Konuşmacılar bayramda minnetle andıkları tüm şehitlere rahmet ve gazilere sağlıkla uzun ömür dilediler.

CUMHURBAŞKANIMIZ VE GENEL BAŞKANIMIZIN YÜKÜNÜ HAFİFLETMEK GÖREVİMİZ

Ataşehirli olarak 15 Temmuz kalkışmasını Ataşehir’de haber aldığını, hemen ilçe Başkanlığına geldiğini ve daha sonra milletvekillerinin Ankara’ya çağrılması üzerine TBMM’ye gittiğini kaydeden Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, amacının genel başkanları Erdoğan’ın yükünü hafifletmek olduğunu vurguladığı konuşmasında; “Gençlere ve kadınlara bizim için önemlidir. Onlara büyük görevler düşmektedir.  Cumhurbaşkanımız ve Genel başkanımızın yükünü hafifletmek için bizlere büyük görevler düşüyor. Hepimiz çok çalışmalıyız. Hedef 2019. Ataşehir teşkilatının bu konuda çalıştığını bilen birisiyim. Sizlere güveniyorum. Şehitlerimiz ve gazilerimiz için birlik olacağız” ifadelerine yer verdi.

Genel Başkan Yardımcısı Ravza Kavakçı Kan, Anayasa değişikliği referandumunda kabul edilen 2019’da yapılacak olan yerel seçimden sonra aynı gün hem hükümet kurma yetkisiyle Cumhurbaşkanı’nı, hem de milletvekillerini seçerek TBMM’nin oluşturacağı, yürütme ile yasamanın belirleneceği ve yüzde 50’yi yakalamak zorunda olduklarını ifade ettiği seçimlerin önemine işaret ettiği konuşmasının son bölümünde tek rakiplerinin kendileri olduğunu söyledi.

Teşkilat olarak çok sayıda seçim zaferi yaşadıklarını, en önemli zafer olan 15 Temmuz’un yaklaşan yıl dönümü kutlamalarının hazırlıklarının başladığını kaydeden Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan; Şimdi ben size bir soru soracağım sizlerde cevap vereceksiniz. O cevabımıza bayraklar, kuşlar, melekler şahit olsun. Değerli Ataşehirli kardeşim, 2019 yılına kadar, bir sonraki seçimlere kadar gece gündüz demeden birlik beraberlik içerisinde çalışmaya var mıyız? Diye sordu”  aldığı evet cevabına karşılık teşkilat mensuplarına teşekkür edip bayramlarını tebrik etti.

Konuşmaların tamamlanmasından sonra protokol üyeleri, teşkilat mensupları ve partililerle bayramlaştı.

 

Etiketler: » » » » » » »
Share
1651 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ATAŞEHİR AK PARTİ TEŞKİLATI BAYRAMLAŞTI” için 2 Yorum

  1. recep : diyor ki:

    ATAŞEHİR AK PARTİ TEŞKİLATI BAYRAMLAŞTI
    https://www.itvhaber.com/atasehir-ak-parti-teskilati-bayramlasti.html#.WVDLzPGiIIM.twitter
    #Ataşehir #AkParti #AkPartiTeşkilatı #RavzaKavakçıKan #GelenekselBayramlaşmaTöreni #AkPartiAtaşehirBayramlaştı #RamazaBayramı #itvhaber

  2. Zeynep : diyor ki:

    2019 da görüşeceğiz o imarları çıkarmadınız hangi yüzle gelip oy isteyeceksiniz