logo

03 Kasım 2017

Ataşehir Çamoluk’tan Kritik Maça Davet

Şampiyonluk için  mücadele eden Ataşehir’in SAL’daki temsilcisi Çamoluk Spor, 8’inci Grupta en yakın rakibi, lig ikincisi Kağıthane ile oynayacağı kritik maçta Ataşehirlilerin desteğini bekliyor.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ataşehir’in SAL’daki temsilcisi Çamoluk Spor, şampiyonluğa oynadığı Süper Amatör Ligi 8’inci Grupta en yakın rakibi lig ikincisi Kağıthane Spor ile karşılaşıyor. Lig derbisi niteliğinde olan ve şampiyonluk mücadelesini etkileyecek en kritik maç olan Ataşehir Çamoluk Spor – Kağıthane Spor Maçı 5 Kasım 2017 Pazar Günü Saat 14:00’da Maltepe Başıbüyük Stadı’nda oynanacak.

Başıbüyük Stadı’nda oynanacak ve Süper Amatör Ligi 8’inci Grup derbisi olarak nitelenebilecek maça bütün Ataşehirlileri davet ederek desteklerini beklediğini kaydeden Ataşehir Çamoluk Spor’un hocası Zafer Emek, Ataşehirlilerin takımlarınıa sahip çıkacaklarına inandığını ifade ettiği davetinide şu ifadelere yer verdi;
“Takımımız pazar günü saat 14:30 da Başıbüyük Stadı’nda en yakın takipçisi Kağıthane Spor ile karşılaşacaktır. Lig mücadelesinde önemli yeri olan bu karşılaşmada takımına destek için tribünde yerlerini almalıdır. Ataşehirli spor sever herkesin bu önemli ve kritik maçta desteklerini bekliyoruz. Bu takım hepimizin…”

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
1586 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

Ataşehir Çamoluk’tan Kritik Maça Davet” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    Ataşehir Çamoluk’tan Kritik Maça Davet
    https://www.itvhaber.com/atasehir-camoluktan-kritik-maca-davet.html#.WfwV8z-pFRQ.twitter
    #Şampiyonlukİddiası #Şampiyonluk #Ataşehir #SALTemsilcisi #ÇamolukSpor #Sal #KağıthaneSpor #Ataşehirliler #Destek #AtaşehirÇamolukSpor #ZaferEmek #itvhaber