logo

Ataşehir EEKM’de Atölye ve Etkinlikler 1 Ekim’de Başlıyor

Ataşehir EEKM’de Atölye ve Etkinlikler 1 Ekim’de Başlıyor

Ataşehir Belediyesi ile Ataşehir Kent Konseyi işbirliğiyle EEKM’de yetişkinlere, gençlere ve çocuklara yönelik 21 farklı yaratıcı, öğretici ve eğlenceli atölye yeni dönem de devam ediyor.

ERDAL EREN KÜLTÜR MERKEZİ (EEKM)’NDE ATÖLYE VE ETKİNLİKLER 1 EKİM’DE BAŞLIYOR

Ataşehir Belediyesi ile Ataşehir Kent Konseyi’nin işbirliğiyle gerçekleşen; yetişkinlere, gençlere ve çocuklara yönelik yaratıcı, öğretici ve eğlenceli atölyeler yeni dönem de devam ediyor. Hazırlanan tam 21 farklı atölye Ataşehirlileri bekliyor.

Gençler ve çocuklar için; ebru sanatı, kodlama, oyun ve masal, taş boyama, amaç belirleme, gençlerle felsefe konuşmaları, yoga, drama, bilim gibi atölyeler düzenlenecek.

Yetişkinler için de; kadın tiyatro, sanat terapi, şiddetsiz iletişim, ilk yardım, kodlama, bağlama ve halk oyunları atölyeleri yapılacak.

Bunun yanı sıra sosyal sorumluluk kapsamında hazırlanan Kukla Atölyesi’ndeki kuklalardan elde edilen gelir engellilerin yararına kullanılacak.

Toplumsal duyarlılık kapsamında hazırlanan Kadın Dans Topluluğu Atölyesi’nde ise; kadın dayanışmasını sağlamak ve her türlü şiddet ve ayrımcılığa tepki için her yaştan kadınlarla oluşturulan dans topluluğuna dans eğitimi verilecek.

Erdal Eren Kültür Merkezi’nde atölyeler için kayıtlar 30 Eylül tarihine kadar devam edecek ve atölyeler 1 Ekim Salı günü başlayacak.

Kayıt ve detaylı bilgi için Erdal Eren Kültür Merkezine başvurabilirsiniz.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ