logo

Ataşehir Eğitim Derneği Olağan Genel Kurulunu Yaptı

Bir gurup eğitim gönüllüsü öncülüğünde eğitime katkı amacıyla geçtiğimiz yıl Turgay Kılıç başkanlığında kurulan Ataşehir Eğitim Derneği (AtaEğitimDer), 1.Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

Recep Kenan/itvhaber.com

11 Şubat 2018 Pazar günü gerçekleştirilen 1. Olağan Genel Kurulda yapılan seçimle Ataşehir Eğitim Derneği (AtaEğitimDer) yeni yönetimi belirlendi.

Bu gün yapılan genel kurul toplantısında geçici dernek yönetimi faaliyet raporu okunarak ibra edildi.  11 Şubat 2018 Pazar günü gerçekleştirilen 1. Olağan Genel Kurulda yapılan seçimle Ataşehir Eğitim Derneği (AtaEğitimDer) yeni yönetim belirlendi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasından sonra açılış konuşmasını yapan Ataşehir Eğitim Derneği (AtaEğitimDer) Başkanı Turgay Kılıç, eğitimin ve kütüphanelerin toplumun gelişmesindeki önemine değinerek, “Kütüphaneler gelişmenin ve çağdaşlığın yolunu açan, bir ülkenin ekonomik, sosyal ve gelişmişliğine doğrudan etkisi olan en önemli aydınlanma aracıdır. Bu güne dek kütüphanelerini yapmış olduğumuz okullardaki öğrenciler ve velilerden aldığımız tepki de bu düşüncemizin haklılığını göstermektir. Yeni yönetim kurulumuz ile birlikte daha da güçlü bir şekilde projelerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

1.Olağan Kurulda Yapılan Seçimle Oluşan Ataşehir Eğitim Derneği (AtaEğitimDer) Yeni Yönetimi:

Yönetim Kurulu Başkanı: Turgay Kılıç

Yönetim Kurulu (Asil) :

 1. Sevil Kurtoğlu
 2. Aytaç Arbaş
 3. Nurcan Gür
 4. Şerare Genç
 5. Zuhal Çakır
 6. Nihan Erol
 7. Hülya Güneş Saygı
 8. Gülümser Olgun

Yönetim Kurulu (Yedek) :

 1. Mehtap Boyraz
 2. Rüya Doruk
 3. Golden Jones
 4. Esra Eber
 5. Kadriye Didem Bozdağ

Etiketler: » » » » » » » » » » »
Share
1140 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

Ataşehir Eğitim Derneği Olağan Genel Kurulunu Yaptı” için 2 Yorum

 1. TURGAY KILIÇ : diyor ki:

  her zaman yanımızda olan itv haber ne kadar teşekkür etsek azdır.