logo

ATAŞEHİR TRAFİK ZABITA FİLOSUNA 2 YENİ ARAÇ

zabita_trafik (0)Ataşehir’in araç ve yaya trafiğini rahatlatmak amacıyla kurulan Ataşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Trafik Zabıta biriminin araç filosuna 2 yeni araç daha katıldı.

Ataşehir’in araç ve yaya trafiğini rahatlatmak amacıyla kurulan Trafik Zabıta biriminin hizmete giren yeni aracıyla birlikte, 20 kişilik Ataşehir Belediyesi Trafik Zabıta ekibinin araç sayısı üçe yükseldi.

İlçe sınırları içerisinde cenaze, spor karşılaşmaları, tiyatro, konser, toplu açılışlar, protokol karşılama ve uğurlama gibi etkinliklerde görev alan Trafik Zabıta ekipleri trafiğin rahatlatılması amacıyla hizmet sunuyor.

zabita_trafik (3)

İlçe çapında kaldırım ve yol işgalleri ile ilgili talep ve şikayetlerin değerlendirilmesi için belediyenin diğer birimleri ile entegre olan Trafik Zabıta ekipleri, özellikle okul önlerinde öğrencilerin giriş ve çıkış saatlerinde daha güvenli bir şekilde okullarına ve evlerine ulaşabilmeleri için trafik yönlendirme görevinde bulunuyorlar.

Ataşehirli vatandaşların şikayet ve taleplerini öğrenmek ve bölgede meydana gelen veya gelebilecek olumsuzlukları yerinde ve zamanında çözüme ulaştırmak için kurulan Zabıta Çözüm Ekibi’nin Çözüm Aracı da hizmet vermeye başladı.

zabita_trafik (1)

Ataşehir’in geneline ulaşmak için oluşturulan mobil hizmet noktaları ile birlikte, vatandaşlarla yüz yüze görüşülerek sıkıntıları kısa sürede çözüme ulaştırılıyor.

Ataşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Ataşehirlilerin esenliği için günün her saatinde toplam 230 personel ve 22 aracıyla görev yapıyor.

Ataşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü: Telefon numarası 444 9 794

zabita_trafik (1)

Etiketler: » » » » » » » »
Share
2167 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

ATAŞEHİR TRAFİK ZABITA FİLOSUNA 2 YENİ ARAÇ” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    ATAŞEHİR TRAFİK ZABITA FİLOSUNA 2 YENİ ARAÇ
    AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
    https://www.itvhaber.com/?p=91183
    #Ataşehir #Araç #Yaya #Trafik #AtaşehirBelediyesi #ZabıtaMüdürlüğü #ZabıtaTrafikBirimi #AraçFilosu #itvhaber #TrafikZabıtaEkipleri