logo

Ataşehir’deki CHP Seçim İrtibat Bürosuna Saldırıya 6 Gözaltı

Ataşehir’deki CHP Seçim İrtibat Bürosuna Saldırıya 6 Gözaltı

İstanbul Valiliği, Ataşehir ilçesi Örnek Mahallesi’ndeki CHP Seçim İrtibat Bürosuna yönelik saldırı ile ilgili 6 şüphelinin gözaltına alındığını açıkladı.

Recep Kenan/itvhaber.com

İstanbul Valiliği son dakika açıklamasında, 19 Nisan günü yapılan Örnek Mahallesi CHP Seçim İrtibat Bürosu saldırısı ile ilgili 6 şüphelinin göz altına alındığını duyurdu.

İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamada, Örnek Mahallesi’ndeki CHP Seçim İrtibat Bürosu saldırısı ile ilgili gözaltına alınan (M.E.D), (S.B), (C.S.B), (B.O), (Y.A) ve (E.E.G) adlı şüpheli şahıslardan (M.E.D), (S.B) ve (C.S.B)’nin çeşitli suçlardan kaydı olduğunun tespit edildiği kaydedildi.

İstanbul Valiliği, Örnek Mahallesi’ndeki CHP Seçim İrtibat Bürosu şüphelileri açıklması:

19 Nisan 2023 Çarşamba günü saat 01.20 sıralarında Ataşehir ilçemiz Örnek Mahallesi’ndeki CHP Seçim İrtibat Bürosu önünde motorlu şahıslar tarafından kurusıkı silahla havaya ateş edilmesi, parti flamalarının kesilmesi ve camlara yazı yazılması olayına ilişkin çalışmalarda;

(M.E.D), (S.B), (C.S.B), (B.O), (Y.A) ve (E.E.G) adlı şüpheli şahıslar olayda kullanılan kuru sıkı silahla birlikte yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Yapılan arşiv incelemesinde; şüpheli şahıslardan (M.E.D), (S.B) ve (C.S.B)’nin çeşitli suçlardan kaydı bulunduğu tespit edilmiştir.

Konuyla ilgili başlatılan tahkikat devam etmektedir.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ