logo

ATAŞEHİRLİ EĞİTİMCİLER İFTARDA BULUŞTU

ATAŞEHİRLİ EĞİTİMCİLER İFTARDA BULUŞTU

Ataşehir Milli Eğitim Müdürlüğü, Ramazan ayı nedeniyle Ataşehir TEB Ortaokulu’nda düzenlediği iftar programında Ataşehir’de görev yapan eğitim camiasını buluşturdu.

Ataşehir Milli Eğitim Müdürlüğü, TEB Ortaokulun bahçesinde düzenlediği programında Ataşehir’de görev yapan okul müdürlerini, öğretmenleri ve Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ile ailelerini iftar sofrasında buluşturdu. İftara, Ak parti İlçe Başkan Yardımcısı Nevzat Katırcı ve Ak Parti Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Haluk Sadıoğlu, Ataşehir HEM Müdürü Ali Savaş, İlçe MEM şube müdürleri de katıldı.

İlahilerle başlayan Ataşehir eğitim camiasını buluşturan iftar programı ezanla birlikte topluca açılan oruç ve duaların okunmasıyla devam etti.

İftar sonunda kısa bir selamlama konuşması ile eğitimcilere hitap eden Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican; mesai arkadaşlarına davete icabetleri için teşekkür ederek; “Allah ibadetlerinizi kabul etsin. Dolu dolu soframız var. Bütün sofralarımız inşallah bereketli olur. Ramazan ayının hürmetine; Ramazan’ın rahmetiyle, bereketiyle, mağfiretiyle Cenabı Allah bayrama ulaştırsın inşallah” temennisinde bulundu.

Kazasız belasız bir öğretim yılının tamamlandığının altını çizen Ertuğrul Bilican, Cuma günü karnelerin verileceğini kaydederek; “Karne dönemimiz hem öğrencilerimiz, hem de sizler için hayırlı olsun” diye konuştu.

Bilican, katkılarından dolayı Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyesi Nevzat Katırcı’ya, iki yıldır eğitimcileri okulunda ağırlayan iftarda Ünal Yılmaz’a, iftar sofrasını kuran Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’e ve ekibine teşekkür etti.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
517 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ