logo

BİNLERCE ÇOCUK TİYATRO VE KİTAPLA BULUŞTU

atasehir_cocukAtaşehir Belediyesi tarafından çocuklar için 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılı ara tatilinde düzenlenen “Çocuk Tiyatroları Festivali” ve “Çocuk Kitapları Günleri” son buldu.

İlk yarıyıl karnelerini alan çocukların keyifli bir tatil geçirmeleri için onlara yönelik hazırlanan etkinlikler Ataşehirli çocukların sosyal, kültürel ve sanatsal yönden gelişimlerine katkı sağladı.

Bu yıl altıncısı düzenlenen ve 23 Ocak’ta başlayan “Çocuk Tiyatroları Festivali” her yaştan çocuğu birbirinden güzel tiyatro oyunlarıyla buluşturdu. 07 Şubat’ta son bulan ve 12 oyunun sergilendiği Festivalde binlerce çocuk tiyatro oyunlarıyla tanıştı.

Ataşehir Belediyesi’nin, çocukların kitap okuma sevgisini artırmak için hazırladığı “4. Çocuk Kitapları Günleri” ise 29 Ocak- 07 Şubat tarihleri arasında Optimum Outlet’te düzenlendi.

Ataşehirli minikleri birer kitap kurduna dönüştürmeyi hedefleyen ve onlarca yayınevinin katıldığı Çocuk Kitapları Günleri’ni, aileleri ile birlikte binlerce çocuk ziyaret etti.

atasehir_cocuk-tiyatro

Etiketler: » » » » » » » »
Share
796 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

BİNLERCE ÇOCUK TİYATRO VE KİTAPLA BULUŞTU” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    BİNLERCE ÇOCUK TİYATRO VE KİTAPLA BULUŞTU
    AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
    https://www.itvhaber.com/?p=86381
    #AtaşehirBelediyesi #Eğitim #Öğretim #AraTatili #ÇocukTiyatrolarıFestivali #ÇocukKitaplarıGünleri #Ataşehir #Çocuklar #itvhaber #Ataşehir