logo

Bu Proje Doğaya Destek Olurken Kazandırıyor

Bu Proje Doğaya Destek Olurken Kazandırıyor

Sürdürülebilir bir yaşam için Ataşehir Belediyesi, Migros, Exitcom ve Elday firmalarının işbirliğiyle “Dönüştür Doğa Kazansın Money’ler Katlansın” projesi tanıtım etkinliği yapıldı.

Daha sürdürülebilir bir yaşam için Ataşehir Belediyesi, Migros, Exitcom ve Elday firmalarının işbirliğiyle “Dönüştür Doğa Kazansın Money’ler Katlansın!” sloganıyla hazırlanan e-atık toplama projesinde ilk tanıtım ve bilgilendirme etkinliği gerçekleşti.

Bu kapsamda 6 ve 7 Haziran tarihleri arasında da yine 4 Migros mağazasında e-atık projesi hakkında vatandaşlara proje hakkında bilgiler verilmeye devam edilecek.

Ataşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Ayten Kartal katıldığı bilgilendirme etkinliğinde vatandaşlara, ömrü dolmuş veya atık haline gelen elektrikli ve elektronik eşyaları Migros mağazalarındaki konteynırlara atmaları gerektiğini belirterek proje hakkında detaylı bilgiler anlattı.

“Dönüştür Doğa kazansın Moneyler katlansın” projesi kapsamında Ataşehir’de bulunan Migros mağazalarına, atık elektrikli ve elektronik eşyaların toplanabilmesi için konteynırlar konuldu.

Büyük ev aletleri karşılığında alınacak teslim kuponu kampanya kapsamında olan mağazalarda Money’lere dönüşecek. Vatandaşların teslim kuponuyla beraber 30 gün içerisinde Migros mağazalarına gelerek Money taleplerini bildirmeleri gerekiyor.

Küçük ev aletleri ve bilişim atıklarınızı Migros mağazalarındaki yetkili kişiye teslim etmeniz durumunda Money’leriniz 7 gün içerisinde kartlarınıza yükleniyor.

Televizyon, monitör, buzdolabı, ocak ve klima gibi büyük elektrikli ve elektronik aletlerin teslimatı için Ataşehir Belediyesi’nin 0216 570 50 00 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ