logo

CHP Ataşehir 17 Mahallesi İlçe Kongre Delegeleri Belirlendi

CHP Ataşehir 17 Mahallesi İlçe Kongre Delegeleri Belirlendi

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı 16 ve 17 Kasım Cumartesi ve Pazar günleri 17 mahallede gerçekleştirilen seçimlerde ilçe yönetimi seçiminde oy kullanacak 400 Kongre delegesini belirledi.

Recep Kenan/itvhaber.com

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığının açıkladığı seçim takvimine göre ilk önce mahalle delegelerini seçmek üzere 16 Kasım Cumartesi günü Atatürk, Ferhatpaşa, İçerenköy, Kayışdağı, Mevlana, Mimar Sinan, Yeni Çamlıca, Yenisahra ve Yenişehir Mahalleleri’nde ikamet eden partililer sandık başına gittiler.

Aynı takvime göre 17 Kasım 2019 Pazar günü; İnönü, Barbaros, Mustafa Kemal, Aşık Veysel, Esatpaşa, Örnek, Fetih ve Küçükbakkalköy mahallesi’ndeki partililer mahallelerindeki ilçe kongresinde ve başkanlık seçiminde oy kullanacak delegelerini belirlediler.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi ve Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’de kızları turnam ile ikamet ettikleri Küçükbakkalköy Mahallesi’ne gelerek oylarını kullandı.

Sakin geçen CHP Ataşehir ilçe kongresinde oy kullanarak ilçe başkanı ve yönetiminin seçiminde oy kullanacak delegasyonun belirlendiği mahalle delege seçimlerinde İlçe Kongresinde oy kullanacak 400 delege belirlendi.

16 Kasım Cumartesi günü gerçekleşen mahalle kongrelerinde Barbaros(38), Küçükbakkalköy(36), Örnek(24), İnönü(20),Esatpaşa(19), Mustafa Kemal(18),  Aşık Veysel(17),Fetih(13) aralarında olduğu 9 mahallenin delegeleri belirlendi.

17 Kası Pazar günü İnönü(20), Barbaros(38), Mustafa Kemal(18), Aşık Veysel(17), Esatpaşa(6), Örnek(24), Fetih(13) ve Küçükbakkalköy(36) mahalleleri delegeleri belirlendi.

CHP Genel Başkanlığı tarafından belirlenen Ataşehir’in ilçe kongre delegesi sayısı 400 olarak açıklandı. 17 mahallede yapılan seçimlerde iki liste ile gi,rilirken ağırlıklı olarak MAVİ lisete önde çıktı. Atatürk Mahallesi’nde yapılan seçimi BEYAZ liste önde tamamladı.

16 KASIM 2019 TARİHİNDE OY KULLANAN MAHALLELER:

  1. Atatürk Mahallesi, 2. Ferhatpaşa Mahallesi, 3. İçerenköy Mahallesi, 4. Kayışdağı Mahallesi, 5. Mevlana Mahallesi, 6. Mimar Sinan Mahallesi, 7. Yeni Çamlıca Mahallesi, 8. Yenisahra Mahallesi, 9. Yenişehir Mahallesi

16 KASIM’DA GERÇEKLEŞEN MAHALLE DELEGE SEÇİMİNDE SANDIKTAN ÇIKAN LİSTELER:

ATATÜRK MAHALLESİ DELEGELERİ

  1. Ahmet Turançlı
  2. Ali Akça
  3. Ali Ciboğlu
  4. Ayla Denişenko
  5. Aysun Coşkun
  6. Can Barlas İşbaşar
  7. Cemil Türkmen
  8. Ceyda Çakir
  9. Emel Öztürk
  10. Emel Şen
  11. Erdal Özten
  12. Erdoğan Alpay
  13. Fırat Keskin
  14. Hakan Anlıtan
  15. Haldun Atacan
  16. Halil Kurt
  17. Işıl Pirimoğlu Umut
  18. ilkay Nadir Kırgız
  19. Leyla Yeşim Şaylan
  20. M. Fehmi Altan
  21. M. Gülay Ertürk
  22. Melih Özbek
  23. Mucit Emel
  24. Musa Bulut
  25. Mustafa Mistili
  26. Muzaffer Değirmenci
  27. Nebat Tezel
  28. Necdet Çoban
  29. Necip Öztürk
  30. Nesrin Özel
  31. Neşat Kardeş
  32. Nuray Saka
  33. Nurhayat Özyar
  34. Orhan Umut
  35. Ö. Taylan Yılmaz
  36. Özlem İzci
  37. P.Betül Aytaç
  38. Perihan Batman
  39. Refik Karakaş
  40. Sabri Alper Sarısoy
  41. Selma Özmen
  42. Sema Özdemir
  43. Serdar Gülay
  44. Sevinç Keskin
  45. T.Bülent İlçöl
  46. Ülfer Üzoğlu
  47. Yıldız Demiral
  48. Zöhriye Aksaç
  49. Zuhal Çakır

FERHATPAŞA MAHALLESİ DELEGELERİ

  1. Ayhan Özolu
  2. Durmuş Baysal
  3. Kadir Darama
  4. Mevlüt Gül
  5. Rıza Buldur
  6. Susan Yangir

KAYIŞDAĞI MAHALLESİ DELEGELERİ

  1. Ali Rıza Yıldırım
  2. Aynur Altay
  3. Bilent Kavak
  4. Bülent Köygülü
  5. Deniz Kaan Pelit
  6. Ejder Yardımcı
  7. Ercan Mengin
  8. Ersin Ömür
  9. Eylem Deneri
  10. Gülhanım Üzüm
  11. Gülüşen Özdemir
  12. Hasan Kubat
  13. Hayrettin Gökbulut
  14. Kemal Yalçın
  15. Kenan Özdemir
  16. Kesire Köygülü
  17. Kurtuluş Özaydın
  18. Medine Akkaya
  19. Murat Dursun
  20. Necibe Kuloğlu
  21. Onur Keleş
  22. Osman Selçuk Köse
  23. Rıza Mesut Yıldız
  24. Simge Değerli
  25. Vedat Akyol
  26. Yaşar Öz

İÇERENKÖY MAHALLESİ DELEGELERİ:

  1. Abdullah Ece
  2. Ahmet Turan Demir
  3. Ali Haydar Açık
  4. Arif Kuşcu
  5. Aşkın Ürkmezer
  6. Atilla Tuğkan Arlat
  7. Aylin Aydoğanoğlu
  8. Ayşen Dilan Bozkurt
  9. Bahri Behçet Yıldız
  10. Baki Gövtepe
  11. Bayram Arslan
  12. Begüm Özelgil
  13. Bektaş Şimşek
  14. Berrin Berlin Suna Şahin
  15. Burhan Yılmaz
  16. Cafer Güzel
  17. Can Ayvataş
  18. Celal Şen
  19. Damla Çaylak
  20. Ebru Dönmez
  21. Ecem Kayhan
  22. Ekber Güngör
  23. Erdem Karaarslan
  24. Erdinç Altıntop
  25. Eren Şenel
  26. Gülcan Yalçınkaya
  27. Güngör Gültekin
  28. Hasan Çarpıcı
  29. Hasan Hüseyin Kaya
  30. Hasan Kalender
  31. Hasan Karakuş
  32. Helin Mızrak
  33. Hıdır İğde
  34. Hülya Aksoy
  35. Hülya Kan Cesur
  36. Hüseyin Bilici
  37. Hüseyin Gültekin
  38. İbrahim Yıldız
  39. İlayda Orhan
  40. İlaykan Ayaz
  41. Kenan Oral
  42. Leyla Turgut
  43. Makbule Deniz Güleryüzlü
  44. Mehmet Ali Gülsoy
  45. Mehmet Alver
  46. Meral Gündoğdu
  47. Metin Kaya
  48. Mustafa Adıgüzel
  49. Muzaffer Atalay
  50. Nail Fuat Tekmil
  51. Nazım Aydın
  52. Nazif Yaman
  53. Necmettin Kadıoğlu
  54. Neslihan Erbek
  55. Nurettin Demir
  56. Nurettin Karslı
  57. Okan Kılıç
  58. Onur Bektaş
  59. Orhan Ulaş
  60. Özben Göylüler
  61. Özcan Düzova
  62. Özlem Büyük
  63. Özlem Koyuncu
  64. Reşat Cihan Şencan
  65. Saadet Gürbüz
  66. Selma Taner
  67. Sema Tekin
  68. Serkan Bektaş
  69. Sevgi Uluğ
  70. Sinan Erdoğan
  71. Şehriban Yılmaz
  72. Şenel Tozbastıran
  73. Şirin Necip Bektaş
  74. Veli Hürrem Öztürk
  75. Yeter Parlak
  76. Yılmaz Tuna
  77. Yunus Şekercioğlu
  78. Yusuf Gündoğdu
  79. Zeynep Turgut
  80. Zülfü Uçan

MEVLANA MAHALLESİ DELEGELERİ:

  1. Ahmet Kaya
  2. Alpan Polat
  3. Aslıhan Öktem
  4. Duygu Gizem Varol
  5. Hasan Basri Karaca
  6. Mansur Yazar
  7. Mehmet Ali Vergili
  8. Mesut Mutlu
  9. Muammer Günay
  10. Murat Atalay
  11. Şaziye Belde
  12. Tülay Çakmak
  13. Yılmaz Kaya
  14. Yüksel Sönmez

MİMAR SİNAN MAHALLESİ DELEGELERİ:

  1. Deniz Özcan
  2. Emre Zeyrek
  3. Sedat Boyraz
  4. Şakir İlhan

YENİ ÇAMLICA MAHALLESİ DELEGELERİ:

  1. Arif Yıldırım
  2. Aytekin Şahin
  3. Behiye Erdoğan
  4. Burcu Tuç
  5. Celal Yılmaz
  6. Destegül Taş
  7. Duran Acar
  8. Özkan Gürbüz
  9. Ramazan Dönmez
  10. Taylan Kablan

YENİSAHRA MAHALLESİ DELEGELERİ:

  1. Eshat Hansu
  2. Hikmet Nas
  3. Rıza Biçer
  4. Şeref Uzun
  5. Volkan Cihan

YENİŞEHİR MAHALLESİ DELEGELERİ:

  1. Ali Akkoç
  2. Aysel Kayaalp
  3. Cem Kartopu
  4. Cem Uğur Günel
  5. Cengiz Gündoğan
  6. Cevat Kelkitli
  7. Dilayla Özmeral
  8. Erdenur Aysever
  9. Gülay Özer
  10. Gülten Özçelik
  11. Haydar Sarı
  12. Hikmet Şahin
  13. Kubilay Sezen
  14. Mukaddes Özsoy
  15. Murat Akülker
  16. Murat Günel
  17. Olgun Cihan
  18. Süleymansudi Ercan
  19. Zakine Yeşildağ

17 KASIM 2019 TARİHİNDE OY KULLANAN MAHALLELER:

1-İnönü Mahallesi, 2-Barbaros Mahallesi, 3- Mustafa Kemal Mahallesi, 4- Aşık Veysel Mahallesi, 5- Esatpaşa Mahallesi, 6- Örnek Mahallesi, 7- Fetih Mahallesi, 8- Küçükbakkalköy Mahallesi

AŞIK VEYSEL MAHALLESİ DELEGELERİ:

  1. Dilan Yükselen
  2. Ersin Şahin
  3. Ferda Altıntaş
  4. Ferit Arslan
  5. Hacı Şahingöz
  6. Hamza Azmaz
  7. Hasan Özen
  8. Hasgül Bakır
  9. İbrahim Karabulut
  10. İbrahim Kaya
  11. İsmail Alaca
  12. Kadir Şener
  13. Kenan Özcan
  14. Özcan Çelik
  15. Pınar Kılbaş
  16. Şennur Şimşek
  17. Yıldız Gülay

BARBAROS MAHALLESİ DELEGELERİ

  1. Akif Keçeli
  2. Asuman Tümer
  3. Aysel Okayı
  4. Ayşenur Gülver
  5. Cengiz Kayayurt
  6. Erdal Nuri Altınkaynak
  7. Erdem Ulugöl
  8. Erol Çoşkun
  9. Fikri Şahin
  10. Güldenur Çavuş
  11. Hasan Kartal
  12. Hayrettin Üreyil
  13. Hilal Kalender
  14. İbrahim Yüksel Çoşkun
  15. İlter Güner
  16. İsa Günalan
  17. Kemal Akpınar
  18. Mehmet Çidacı
  19. Mehmet Karaköse
  20. Mehmet Kılıçalp
  21. Mehtap Güntürk
  22. Meral Pınar Çoşkun
  23. Mesut Yıldız
  24. Mustafa Kemal Aldoğan
  25. Mustafa Öztaşkın
  26. Nurcan Gür
  27. Nurettin Üreyil
  28. Özcan Çoşkun
  29. Sadık Kayhan
  30. Sırma Altun
  31. Şahinder Güven Ercan
  32. Şener Çelik
  33. Şerare Genç
  34. Ümit Alaca
  35. Yaşar Aydemir
  36. Yaşar Ekinci
  37. Yaşar Üreyil
  38. Yılmaz Oğralı

ESATPAŞA MAHALLESİ DELEGELERİ

  1. Abdullah Der
  2. Ahmet Habil
  3. Ali Doğan Karakuş
  4. Ali Naki Efe
  5. Arif Topçuoğlu
  6. Ayhan Pambuk
  7. Bahar Nefesoğlu
  8. Bayram Çağlayan
  9. Gözel Gürlevik
  10. Gürsel Der
  11. Havva Yurtbaşı
  12. Hüseyin Karayılan
  13. Nahide Çalik
  14. Onur Ahmet Aydın
  15. Sabahattin Barış
  16. Selamettin Sarımaden
  17. Sevin Özkök
  18. Umut Aktaş
  19. Ülker Gülmez

FETİH MAHALLESİ DELEGELERİ

  1. Dalmen Taran
  2. Didem Akkaya
  3. Erdal Sağır
  4. Güler Öncü
  5. Hikmet Demir

İNÖNÜ MAHALLESİ DELEGELERİ:

  1. Ali Rıza Düzova
  2. Barış Dönmezdemir
  3. Cafer Kayadibi
  4. Cihan Yıldız
  5. Duran Sürman
  6. Ekrem Köse
  7. Gülçin Muştu
  8. Hamiyet Ardıbatan
  9. Hanifi Arslan
  10. Hasan Hüseyin İlgezdi
  11. Hüseyin Durmaz
  12. İlhami Yılmaz
  13. Jülide Aydoğan
  14. Köksal Kayadibi
  15. Melek Savaş
  16. Özkan Kartal
  17. Seyhan Durak
  18. Sibel Demirezen
  19. Sibel Kayadibi
  20. Yüksel Tekin

KÜÇÜKBAKKALKÖY MAHALLESİ DELEGELELERİ:

  1. Ali Uğurlu
  2. Alpay Arslan
  3. Arzu Sesal Çevik
  4. Battal İlgezdi
  5. Binali Bekiroğlu
  6. Birkan Birol Yıldız
  7. Celal Aydın
  8. Cem Aydemir
  9. Cemal Şerifoğşlu
  10. Dilek Yılmaz
  11. Dursun Akkuş
  12. Dursun Yiğit
  13. Erdem Gedik
  14. Erdi Açıkgül
  15. Ertuğrul Baysal
  16. Fatih Gamlı
  17. Gönül Taş
  18. Günay Büyük
  19. Hasan Fahri Demir
  20. Hüseyin Tekin
  21. İlhan Kınalı
  22. İnci Tuğçe Şen
  23. İrem Baytöre
  24. Kazım Aydın
  25. Kemal Yılmaz
  26. Muammer Ayvalı
  27. Muharrem Dalkılıç
  28. Murat Güneş
  29. Nilüfer Tatar
  30. Özcan Güney
  31. Öznur Talay
  32. Selami İgrek
  33. Serpil Keskin
  34. Şehriban Ekmekçi
  35. Tülay Uçar
  36. Uğurcan Demir

MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ DELEGELERİ

  1. Ahmet Erdem
  2. Ahmet Tan
  3. Ali Yıldırım
  4. Ayten Öner
  5. Betül Aksu
  6. Buket Eke Şimşir
  7. Çetin Karadağ
  8. Doğan Can Topal
  9. Erhan Karakuş
  10. Ferdane Balta
  11. Hasan Karakuş
  12. Hatayi Düzenli
  13. Haydar Saraçoğlu
  14. İmam Karataş
  15. Murat Batu
  16. Selda Çalışkan
  17. Sevgi Erdem
  18. Şinasi Yılmaz

ÖRNEK MAHALLESİ DELEGELERİ

  1. Ali Değerli
  2. Ali Rıza Kaya
  3. Aygün Ervüs
  4. Aysel Aras
  5. Çiçek Bal
  6. Doğan Taşkın
  7. Ecemnaz Tepe
  8. Ercan Turan
  9. Erdoğan Tan
  10. Ferhat Ulvi Yeğin
  11. Gülümser Olgun
  12. Kevser Çoşkun
  13. Makbule Sibel Tan
  14. Musa Ateş
  15. Musa Ervüs
  16. Mustafa Çatak
  17. Nejla Bişgen
  18. Nermiye Budak
  19. Pınar Erdem Binay
  20. Sefer Sarımaden
  21. Semih Yükselen
  22. Veli Dinbil
  23. Veli Ercan Daştan
  24. Yücel Karadağ

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
2271 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ