logo

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı Delegasyon Seçim Takvimini Açıkladı

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı Delegasyon Seçim Takvimini Açıkladı

Mahalle delegasyon belirleme takvimini işlemeye başlayan CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı İlçe kongre delegeleri seçim için tarih, saat, yer ve sorumlu yöneticilerini belirledi.

Recep Kenan/itvhaber.com

İl, İlçe kongreleri yaklaşan CHP’de ilçelerde mahalle delegasyonu belirleme takvimi belli oldu. Mahalle delegasyon takvimini işletmeye başlayan CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı; İlçe kongre delegeleri seçim için tarih, saat, yer ve sorumlu yöneticilerini belirledi. CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından açıklanan takvime göre Ataşehir’in 17 mahallesinde delege seçimleri, 16 ve 17 Kasım Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilecek

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından İlçe kongre delegeleri seçim için tarihi, saati, yer ve sorumlu yöneticileri şu şekilde açıklandı:

16 Kasım 2019 Cumartesi günü;
Atatürk, İçerenköy, Yenisahra, Yenişehir Kayışdağı, Mevlana, Yeni Çamlıca, Mimar Sinan ve Ferpaşa mahallelerinde delegasyon seçimleri yapılacak.

17 Kasım 2019 Pazar Günü;
Örnek, Esatpaşa, Fetih, Barbaros, İnönü, Mustafa Kemal Aşık Veysel ve Küçükbakkalköy mahallelerinde ilçe kongrelerinde yönetimi belirlemek üzere sandık başına gidecekler.

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından İlçe kongre delegeleri seçim için tarihi, saati, yer ve sorumlu yöneticileri şu şekilde:

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı Delegasyon Seçim Takvimini Açıkladı” için 1 yorum

  1. […] DELEGASYON SEÇİM TAKVİMİ ÇİN TIKLAYINIZ […]