logo

CHP İl Başkanı Özgür Çelik, Çekmeköy Belediye Başkan Orhan Çerkez’i Ziyaret Etti

CHP İl Başkanı Özgür Çelik, Çekmeköy Belediye Başkan Orhan Çerkez’i Ziyaret Etti

CHP İstanbul İl Başkanlı Özgür Çelik, Çekmeköy Belediyesini ziyaret ederek Başkan Orhan Çerkez’den  belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Recep Kenan / itvhaber.com

Çekmeköy Belediyesi‘ni ziyaret eden CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, Başkan Orhan Çerkez ile görüştü.

CHP İstanbul İl Başkanlı Özgür Çelik’in ziyareti ile ilgili açıklama yapan Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez, “Birlikte omuz omuza, tam uyum içerisinde çalıştığımız çok kıymetli İstanbul İl Başkanımız Sn. Özgür Çelik’in ziyaretleri gücümüze güç kattı. Çekmeköy’de yapacağımız projelerin yanı sıra kendilerinin de öneri ve tespitlerini not ettik. Çekmeköy’de daha adil, daha yeşil, daha yaşanabilir bir hizmet anlayışı hakim olacak. Bu güzel ilçeyi ortak akılla, dayanışma içerisinde yöneteceğiz. Çekmeköy’de halkçı belediye anlayışı ve hizmeti için Tam Yol İleri diyoruz.” Dedi.

CHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “İl Başkanımız Özgür Çelik, Çekmeköy Belediye Başkanımız Orhan Çerkez’i makamında ziyaret ederek çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı, görevinde başarılar diledi.” İfadeleri yer aldı.

Çekmeköy ziyareti ile ilgili açıklama yapan CHP İstanbul İl Başkanlı Özgür Çelik, açıklamasında, “Cumhuriyet Halk Partili belediyelerimiz ortak akla ve dayanışmaya olan inançla ilk günden bu yana Tam Yol İleri çalışıyor. Yerel yönetimlerde halkçı, adil ve yeşil anlayışın önümüzdeki beş yılda İstanbul’a sağlayacağı faydayı, güzelliği ve değişimi hep birlikte yaşayacağız. Çekmeköy Belediye Başkanımız Orhan Çerkez’i makamında ziyaret ederek çalışmalarıyla ilgili bilgi aldık, görevinde başarılar diledik.” İfadelerine yer verdi.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ