logo

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu İstifa Sinyali

CHP İstanbul İlçe Belediye Başkan adaylarının görüşüldüğü zamana eş zamanlı olarak sosyal medyada paylaşım yapan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu istifa sinyali verdi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Sosyal medya twitter.com’daki hesabında paylaşım yapan CHP İstanbul İl Başkanı Dr.Canan Kaftancıoğlu, “Bugünden itibaren İl başkanınız olarak değil, partimin yılmaz,yorulmaz bir üyesi olarak İstanbul hayalimizi, hayata geçirmek için varım.” İfadelerine yer verdi.

CHP İstanbul İl Başkanı Dr.Canan Kaftancıoğlu tarafından paylaşılan istifa olarak yorumlana mesajı: “Daima pusulam olan CHP Örgütüm; sizlerin inancı ve verdiği yetkiyle, bir şey olmak için değil, hep birlikte bir şey başarmak için yola çıktım. Ve bugünden itibaren İl başkanınız olarak değil, partimin yılmaz,yorulmaz bir üyesi olarak İstanbul hayalimizi, hayata geçirmek için varım”

PM toplantısı sırasında tepki olarak sosyal medya üzerinden istifasını açıklayan CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, sabah saatlerine yaptığı iki paylaşımla istifadan vazgeçtiğini, İl yönetimindeki arkadaşları ve örgütümün yoğun baskısı, partisine, örgütüne, seçmenlerine ve İstanbul’a olan sorumluluğu gereği görevine ve mücadelesine devam edeceğini duyurdu.

GÖREVİME VE MÜCADELEME DEVAM EDİYORUM

CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, sabah saatlerine yaptığı istifadan vazgeçtiğini duyurduğu paylaşımları:

“Yerel seçim sürecinde CHP İstanbul örgütünün sesini partimizin karar mekanizmalarına yeterince yansıtamadığımı düşündüğüm için, vicdani kararımla il başkanlığından ayrılarak bundan sonraki sürece partimizin bir neferi olarak devam etme kararı almıştım.”

“İl yönetimindeki arkadaşlarımın ve örgütümüzün yoğun baskısıyla, partimize, örgütümüze, seçmenimize ve İstanbul’a olan sorumluluğum gereği görevime ve mücadeleme devam ediyorum.”

Etiketler: » » » » » » »
Share
1141 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ