logo

CHP İstanbul Örgütü ‘İstanbul Sözleşmesi’ni Anlatıyor

CHP İstanbul Örgütü ‘İstanbul Sözleşmesi’ni Anlatıyor

CHP İstanbul Örgütü, İstanbul’un 39 ilçesinde gerçekleştirdiği “İstanbul Sözleşmesi Uygulansın, Kadınlar Yaşasın” kampanyasıyla vatandaşa “İstanbul Sözleşmesi”ni anlatıyor.

Recep Kenan/itvhaber.com

CHP İstanbul İl Örgütü, ilçe örgütleri ile işbirliğiyle İstanbul’un 39 ilçesinde gerçekleştirdiği “İstanbul Sözleşmesi Uygulansın, Kadınlar Yaşasın” kampanyasıyla vatandaşa İstanbul Sözleşmesi’ni anlatıyor.

CHP İstanbul İl Örgütü öncülüğünde İstanbul’un ilçelerinde başlatılan  “İstanbul Sözleşmesi Uygulansın, Kadınlar Yaşasın” kampanyası Ataşehir’de CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Celal Yalçın, Ataşehir Belediye Meclis Başkanı Sevgi Uluğ, Ataşehir Belediye Başkan yardımcıları İlhami Yılmaz, Sadık Semih Kayhan ve Abdullah Der, il ve ilçe yöneticileri ile örgüt üyeleri ve partililerin katılımı ile gerçekleştirildi.

İSTANBULLULARI İSTANBUL SÖZLEŞMESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRMEK

36 Ağustos Çarşamba günü Saat 14:00’te Küçükbakkalköy Kapalı Pazar Alanı’nda gerçekleştirilen “İstanbul Sözleşmesi Uygulansın, Kadınlar Yaşasın” kampanyasıyla, İstanbul’un 39 ilçesinde sözleşmenin neden önemli olduğunu ve ne işe yaradığını kadın ya da erkek fark etmeksizin herkese anlatmak, İstanbulluları İstanbul Sözleşmesi hakkında bilgilendirmek hedefleniyor.

CHP İstanbul İl Örgütü, İstanbul’un 39 ilçesinde gerçekleştirdiği “İstanbul Sözleşmesi Uygulansın, Kadınlar Yaşasın” kampanyasıyla vatandaşa İstanbul Sözleşmesi’ni anlatıyor.

DURAKTA, PAZARDA, İSKEDE: “İSTANBUL SÖZLEŞMESİ UYGULANSIN, KADINLAR YAŞASIN”

39 ilçede kurulan standlarla metro ve metrobüs duraklarında, pazar alanlarında, vapur iskelelerinde broşürler dağıtıldığı, CHP İstanbul İl ve ilçe Gençlik Kolları ve Kadın kollarının katılımı ile gerçekleştirilen “İstanbul Sözleşmesi Uygulansın, Kadınlar Yaşasın” kampanyası kadınların ağırlıklı olduğu erkeklerin de ilgi gösterdiği etkinliklerle ilçelerde devam ediyor.

KAFTANCIOĞLU ATAŞEHİR’DE SAHA ÇALIŞMALARINA KATILDI

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun da katıldığı Ataşehir’de düzenlenen “İstanbul Sözleşmesi Uygulansın, Kadınlar Yaşasın” kampanyası ile ilgili CHP İstanbul İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada “İl Başkanımız Dr. Canan Kaftancıoğlu, Ataşehir İlçe Örgütümüzün vatandaşlarımıza İstanbul Sözleşmesi’ni anlatmak için gerçekleştirdiği saha çalışmalarına katılarak semt pazarını ziyaret etti; vatandaşlarımızla sohbet etti.”

Celal Yalçın başkanlığındaki CHP Ataşehir İlçe yönetimi tarafından yapılan açıklamada, “İlçe Başkanlığımız kadın, gençlik örgütleri -İstanbul Sözleşmesi Uygulansın Kadınlar Yaşasın- kampanyası kapsamında düzenlediğimiz etkinliğe; İstanbul İl Başkanımız Canan Kaftancıoğlu, Belediye Başkan yardımcıları ve çok sayıda Atasehirli örgütümüz katıldı.” İfadeleri yer aldı.

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ