logo

Çocuklar 23 Nisan ’ı Ataşehir’de Büyük Neşeyle Kutlayacak

Çocuklar 23 Nisan ’ı Ataşehir’de Büyük Neşeyle Kutlayacak

Ataşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olarak çocuklar için birbirinden eğlenceli etkinlikler hazırladı.

23 Nisan Salı günü Ataşehir Atapark’ta 13.00 – 19.00 saatleri arasında düzenlenecek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamasına katılacak çocuklar hep birlikte sokak oyunları oynayacak, kendileri için hazırlanan gösterilere ve sürpriz yarışmalara katılacak.

Ataşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ücretsiz etkinlikler arasında; MC, balon, jonglör, sihirbaz, kostümlü animasyon şovları,sanal gerçeklik alanı, oyun alanı ve şişme oyun parkurları, yüz boyama, karikatürist, vantrolog, kukla tiyatrosu, ahşap oyun atölyeleri ve dublaj atölyesi yer alacak. Ayrıca patlamış mısır ve pamuk şeker stantları da olacak.

23 Nisan kutlamaları için tüm çocukları Atapark’a davet eden Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel, “Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 104. yıl dönümünü, çocuklarımız ve aileleriyle birlikte büyük bir sevinç içerisinde geçireceğiz. Cumhuriyetimiz ve ulusal egemenliğimiz açısından büyük önem taşıyan bu özel günde bir araya gelen çocuklarımız; barış, dostluk ve kardeşlik duygularını pekiştirecek” dedi.

Tarih: 23 Nisan 2024 / Salı

Saat: 13.00 – 19.00

Yer: Atapark

Adres: Atatürk Mahallesi Atapark Caddesi Golf Kulübü Mevkii

itvhaber

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ