logo

Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonlarından Abdullah DER’e Ziyaret

Kendi sikletlerinde ve çiftlerde 2018 Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonları Merve Karakaya ve Mert Gürler Ataşehir Belediyespor kulübü Başkanı Abdullah Der’i ziyaret etti.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ataşehir Belediye Spor ile anlaşan, forması ile şampiyonluklara katılarak Ataşehir’i temsil etme kararı alan 2018 Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonları Merve Karakaya ve Mert Gürler Ataşehir Belediyespor kulübü Başkanı Abdullah Der’i ziyaret etti.

2014 – 2015 – 2016 – 2017 Türkiye şampiyonu ve şampiyonlar şampiyonu, 2016 dünya 2’incisi 2017 dünya şampiyonu ve Pro atlet 2018 dünya şampiyonu ve birlikte katıldığı Mert Gürler 2018 dünya çiftler şampiyon Merve Karakaya Ataşehir Belediye Spor kadrosuna katıldı.

Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonları Merve Karakaya ve Mert Gürler Ataşehir Belediyespor kulübü Başkanı Abdullah Der’i ziyaretine Ataşehir’in hocası Taner Öner de eşlik etti.

Vücut şampiyonu sporcuların ziyareti ile ilgili kısa bir konuşma yapan Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Der;  “Dünya şampiyonu olan arkadaşlarımız bizi ziyarete geldiler.  Bundan sonra inşallah Ataşehir Belediyesi olarak birlikte çalışacağız. Bundan sonraki yarışlarında Ataşehir Belediyesi adına yarışmalarını görmek istiyoruz.  Temennim aynı başarıyı bize tattırmalarıdır. Kendilerine hayırlı olmasını ve başarıların devamını diliyorum” dedi.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
742 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ