logo

İSTANBUL’DA KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahminler Şube Müdürlüğü, İstanbul’da “Gök Gürültülü Sağanak Yağış” beklendiği uyarısında bulunurken, İstanbulluların tedbirli olması istendi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Mteoroloji tarafından yapılan tahinlere bağlı olarak Çarşamba günü “İstanbul’da Kuvvetli Yağış” uyarısı geldi. Çarşamba sabah saatlerinde başlayacak “Gök gürültülü Kuvvetli Yağış”ın tam gün sürmesi beklenirken tahminlere göre, gök gürültülü yağışlar Perşembe günü de devam edecek.

İstanbul’da Kuvvetli Yağışlara Dikkat!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahminler Şube Müdürlüğü tarafından yapılan tahminlere göre, İstanbul’da 16.08.2017 Çarşamba sabah saatlerinden itibaren görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların orta kuvvette ve yer yer kuvvetli (10-30 kg/m2) olması bekleniyor.

Meteoroloji tarafından yapılan uyarıda yağışlara ve olumsuz hava koşullarına bağlı olarak meydana gelebilecek; ani sel, su baskını, yıldırım, trafikte aksamalar ve benzeri olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması isteniyor.

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
1450 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

İSTANBUL’DA KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI” için 1 yorum

  1. recep : diyor ki:

    İSTANBUL’DA KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI
    https://www.itvhaber.com/istanbulda-kuvvetli-yagis-uyarisi.html#.WZL6hTY3_rI.twitter
    #Meteoroloji #Analiz #Tahmin #İstanbul #GökGürültülü #SağanakYağış #İstanbuldaKuvvetliYağış #Kuvvetli Yağış #Sel #SuBaskını #Yıldırım #Trafik #itvhaber