logo

İstanbul’un Kuzeyine Yerel Kuvvetli Yağış Uyarısı!

İstanbul’un Kuzeyine Yerel Kuvvetli Yağış Uyarısı!

Meteoroloji, akşam ve gece saatlerinde İstanbul’un kuzeyinde yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiği uyarısı yaptı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan tahminle, akşam ve gece saatlerinde İstanbul’un kuzeyinde yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiği kaydedildi.

İstanbul’un Kuzeyinde Yerel Kuvvetli Yağış Bekleniyor!

Meteoroloji tarafından yapılan son dakika açıklamasında İstanbul için; “Bu akşam ve gece saatlerinde İstanbul’un kuzeyinde yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar, yağış anından kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.” Uyarısı geldi.

Meteoroloji tarafından yapılan son dakika uyarıda, “Bu akşam ve gece saatlerinde İstanbul’un kuzeyinde yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar, yağış anından kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.” İfadeleri yer aldı.

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ