logo

Kansersiz Yaşam Derneği bir kez daha “GülümseSEN” dedi

Kansersiz Yaşam Derneği bir kez daha “GülümseSEN” dedi

Kansersiz Yaşam Derneği, kanserle mücadelede farkındalık için düzenlediği “GülümseSEN Kış Şenliği”ni 20 Ocak tarihinde gerçekleştirdi.

 Kansersiz Yaşam Derneği, kanserle mücadelede farkındalık yaratmak ve kanser hastası çocuklara umut vermek amacıyla her yıl düzenlediği “GülümseSEN Kış Şenliği“ni 20 Ocak tarihinde gerçekleştirdi. Bu yıl 14. kez düzenlenen etkinlik, İstanbul Florence Nightingale Hastanesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşti.

Şenlik kapsamında kanser hastası çocuklar ve aileleri, bir araya gelerek güzel bir gün geçirme fırsatı buldular. Çeşitli etkinlikler, oyunlar ve sürprizlerle dolu GülümseSEN Kış Şenliği, katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı.

Kansersiz Yaşam Derneği Başkanı Dida Kaymaz;  “2010 yılından bu güne her yıl düzenlediğimiz GülümseSEN şenlikleri, kanserle mücadelede bir arada olmanın önemine ilişkin farkındalığı vurgulamamız adına bizim için en önemli etkinliğimiz olarak devam ediyor. Hasta çocuklarımız ve aileleri, hastalığı unutarak doyasıya eğlendikleri bu günü her sene heyecanla bekliyor. Bizler de herkesin en mutlu şekilde vakit geçirmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Destek olan ve katkı sunan her bir kişi ve markaya ayrı ayrı teşekkür ediyoruz, varlığınızla iyiliği çoğaltmaya devam ederken daha güçlü hissediyoruz” şeklinde konuştu.

İstanbul Florence Nightingale Hastanesi’nin sıcak atmosferinde düzenlenen etkinlikte; Prof. Dr. Atilla BÜYÜKGEBİZ, Prof. Dr. Benal BÜYÜKGEBİZ, çocuk sağlığı, beslenme ve sağlıklı yaşam üzerine merak edilen tüm soruları yanıtlarken; Nestle, Hasbro, Recep Kenant-Maret, Playland, Flormar, Ataşehir Belediyesi ve Rey Organik gibi değerli firmalar da etkinliğin destek sponsorları arasında yer aldı.14. GülümseSEN Kış Şenliği’ne ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyan Florence Nightingale Hastaneleri, ilerleyen dönemlerde de desteklerini sürdürmeye devam edeceklerini ifade etti.

itvhaber

Paylaşın:
Etiketler: » » » » » »
#

SENDE YORUM YAZ