logo

Mucize 2: Aşk’ın Seyircili Galası Cinetime ÖzdilekPark İstanbul’da

Mucize 2: Aşk’ın Seyircili Galası Cinetime ÖzdilekPark İstanbul’da

Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği “Mucize2: Aşk” filminin oyuncuları, Cinetime ÖzdilekPark İstanbul’da gerçekleşecek seyircili galada izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Yönetmenliğini ve senaristliğini bir kez daha Mahsun Kırmızıgül üstlendiği Mucize 2: Aşk 2014 yapımı “Mucize” filminin devam olarak görülüyor.

Yönetmen ve senarist koltuğunda Mahsun Kırmızıgül’ün yer aldığı, başrollerinde ise Mert Turak, Fikret Kuşkan, Biran Damla Yılmaz, Erdal Özyağcılar ile Şenay Gürler, Sinan Çalışkanoğlu ve Melis Sezen gibi güçlü isimlerin yer aldığı filmde, Mahsun Kırmızıgül ise Bozat isimli bir karakteri canlandırıyor.

9 Aralık 2019 Pazartesi günü Cinetime ÖzdilekPark İstanbul’da 20:15 seansı öncesinde seyircilerle bir araya gelecek olan oyuncular, merakla beklenen ve bir devam filmi olan Mucize 2: Aşk’ı birlikte izleyecekler…

2014 yapımı “Mucize” filminin devam halkası olan yapımın yönetmenliğini ve senaristliğini bir kez daha Mahsun Kırmızıgül üstleniyor.

Başrollerini Mert Turak ve Biran Damla Yılmaz üstendiği Mahsun Kırmızıgül’ün dördüncü uzun metrajlı filmi olan Mucize 2 Aşk’ta; engelli bir adam olan Aziz ile görücü usulü evlendiği karısı Mızgin, köyde yaşadıkları sorunlardan iyice bıkar. Kendilerine yeni bir hayat kurmak isteyen çift, Batı’da bir kasabaya gider. Ancak gittikleri kasabada da farklı sorunlarla karşılaşırlar. Çift, ne olursa olsun insanların önyargılarını aşıp, hayatta tutunmak için çabalar. Mızgin’e aşık olan Aziz, karısı için engellerinden kurtulmaya karar verir bu uğurda zorlu bir mücadeleye girişir. Aziz, Mahir öğretmen ve sinemacı Bahattin’in de desteği ile eşi için birçok mucizeyi gerçekleştirir.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ