logo

NAİM YAĞCI ‘7 HAZİRAN’DA MESAJI ALDIK, YENİLENDİK’


recep
cemil_kirim@hotmail.com

Av_mustafa_naim_yagci (1-)Belediye Meclis toplantısını izleyen Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı AV. Mustafa Naim Yağcı, itvhaber’e seçmenin ikazı ile gittiklerini söylediği 1 Kasım Erken Genel Seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ataşehir Belediye Meclisi toplantısını izleyen Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı AV. Mustafa Naim Yağcı, itvhaber’e seçmenin ikazını dikkate alıp yenilenerek gittiklerini söylediği 1 Kasım Erken Genel Seçim sonuçlarını değerlendirdi.

AK PARTİ ATAŞEHİR İLÇE BAŞKANI AV. MUSTAFA NAİM YAĞCI

AK PARTİ ATAŞEHİR İLÇE BAŞKANI AV. MUSTAFA NAİM YAĞCI

1 Kasım Erken Genel Seçim sonuçları ile ilgili Recep Kenan aracılığı itvhaber.com’a yaptığı ilk değerlendirmede, 7 Haziran’da partilerine seçmenler tarafından verilen ikazın dikkate alındığını, taleplerin değerlendirildiğini belirten Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı; “Milletin ferasetini her zaman takdir etmiş, inanmışımdır.  Milletin aklıyla dalga geçen, oyunu küçümseyen; kaybetmeye, yok olmaya mahkumdur” ifadeleri ile seçmene verdikleri değerin altını çizdi.

“1 Kasım’da yapılan seçimlerin ülkemiz, milletimiz, geleceğimiz, kardeşliğimiz için; hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum” dileği ile seçim sonuçlarını değerlendirmeye başlayan Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı, itvhaber.com’a yaptığı özel açıklamada; “Seçmenin iradesi sandığa yansımış. İnanıyorum ki; kazanan millet ve ülke olmuştur. Seçim sonuçları gösterdi ki; ümmet, inanç, mücadele kazanmıştır. Toplumun talepleri yer bulmuştur” dedi.

Av_mustafa_naim_yagci (6)

SEÇMEN 7 HAZİRAN’DA PARTİMİZE İKAZ VERDİ

7 Haziran sonuçlarının seçmenin partilerine mesajı olduğunu vurgulayan Naim Yağcı, seçmenin ikazını dikkate aldıklarını kaydederek; “7 Haziran seçimlerinden bu yana çok uzun zaman geçemedi. Seçmenin tercihi çok ciddi manada değişti. Oy verdikleri siyasi iradelerin desteklerini hak etmediklerini gördüler. Ak Parti’ye de; “biraz bizden uzaklaştın” diyerek ikazda bulundular” şeklinde konuştu.

MESAJI ALDIK, YENİLENDİK

Seçmenin mesajını aldıklarını söyleyen Yağcı; “Ak parti de mesajı alıp, kendini yenileyerek toplumla nasıl kucaklaştığını gösterdi. Toplumun talepleri doğrultusunda kendini revize eden, beyannamesini yenileyen, taleplerine kulak kabartan ve çözüm üreten bir parti olan Ak Parti’de bu seçimden zaferle çıkmış oldu” sözleri ile seçmenin ikazını, talebini dikkate alarak yaptıkları düzenlemelerin seçim zaferinin getirdiğini kaydetti.

Av_mustafa_naim_yagci (2)

AV. MUSTAFA NAİM YAĞCI, ATAŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ

MİLLETE HİZMET EDECEK KADROLAR YİNE TEK BAŞINI İKTİDARDA

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı, Recep Kenan aracılığıyla itvhaber.com’a 1 Kasım Seçimleri ile ilgili yaptığı ilk açıklamada şunları kaydetti:

Bu zafer bizim değil… Bunu açık yüreklilikle söylüyoruz. Sayın Başbakanımız da söylüyor… Zafer Allah’ındır… Biz mücadelemizi verdik. Biz zaferi arzu ettik. Bu millete hizmet etmek için mücadele eden bir partiyiz. Bizim aşkımız, derdimiz iktidar olamama değil; milletimizin hizmetten yoksun kalma endişesiydi. Şükürler olsun ki; bu millete hizmet edecek kadrolar, yine tek başını iktidar imkanına kavuşmuş oldu. Biz bu sorumluluğun bilincindeyiz. Biz bu sorumluluğun yükünü taşımak kaygısındayız. İnançla bu sorumluluğun da hakkından geleceğiz. Bu inancı bizim kadrolarımız taşıyor.

Av_mustafa_naim_yagci (3)

AK PARTİ ATAŞEHİR İLÇE BAŞKANI AV. MUSTAFA NAİM YAĞCI

PARTİYE DEĞİL; TÜRKİYE’YE OY VERİLDİ

Ufak tefek yanlışlarımız varsa, o yanlışlarımız da olmayacak… Yüzde 49 olan desteğin her birinin Ak Partili olduğu iddiasında değiliz.  Ak Parti’ye oy veren herkes Ak Partili midir? Onu bilemem… Özünde MHP’li, BBP’li, Saadet Partili olan seçmenlerimiz 1 Kasım’da Ak Parti altında birleşmiştir. Aslında, partiye değil; ülkenin geleceğine, birliğine, güçlü Türkiye’ye oy vermiştir.

Av_mustafa_naim_yagci (4)

AV. MUSTAFA NAİM YAĞCI, ATAŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ

KISA ZAMNDA TÜRKİYE’Yİ KAPSAYACAK HÜKÜMET

Bu bilinçle; bütün Türkiye’yi kapsayacak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının tamamının taleplerini değerlendirmek suretiyle ve bir program dahilinde, bu ihtiyaçlara cevap verecek bir hükümetin adımları en kısa zamanda atılacaktır.

Av_mustafa_naim_yagci (5)

AV. MUSTAFA NAİM YAĞCI, ATAŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ

BİZDE AYRIŞTIRMA YOK, BİRLEŞME NOKTASIYIZ

Bizde ayrıştırma yoktur. Bizde, bütünüyle birleştirme vardır. Biz, farklılıkların zenginlik olduğunu kabul ediyoruz. Farklılıkların ayrışma noktası değil; birleşme noktasıyız. Milletin ferasetini her zaman takdir etmiş, inanmışımdır.  Milletin aklıyla dalga geçen, oyunu küçümseyen kaybetmeye, yok olmaya mahkumdur. Toplumla bağ kurabilenler, toplumla aynı ruhu taşıyabilenler her zaman başarıya ulaşacaktır. Toplumla derdi olan yok olup, gidecektir.

Av_mustafa_naim_yagci (7)

AV. MUSTAFA NAİM YAĞCI, ATAŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ

Av_mustafa_naim_yagci (8)

AV. MUSTAFA NAİM YAĞCI, ATAŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
1169 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

#

NAİM YAĞCI ‘7 HAZİRAN’DA MESAJI ALDIK, YENİLENDİK’” için 1 yorum

 1. recep : diyor ki:

  NAİM YAĞCI ‘7 HAZİRAN’DA MESAJI ALDIK, YENİLENDİK’ |
  İTV Haber:
  AYRINTI HABERİMİZDE, TIKLAYINIZ…
  https://www.itvhaber.com/?p=79605
  #AkParti #Ataşehir #AvMustafaNaimYağcı #İtvhaber #Seçmen #İkaz #1Kasım #ErkenGenelSeçim #Seçim #MustafaNaimYağcı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • GURBETTEKİLER

  09 Aralık 2018 Yazarlar

        Gurbet, insanın doğup büyüdüğü, aile ocağının bulunduğu yerden uzak yer, yabancı yer. Sanırım sözlük anlamından başlayarak gurbet ve gurbettekileri anlatmak en doğru yolsa gerek. Şu anda ülkemizde yaşayan insanların sanırım yüzde altmış kadarı bu kavramla iç içe yaşıyor. Hatta bu kavramla değil, bu GURBET gerçeğiyle yaşıyor. Köylerin ya da daha doğru tabirle kırsalın, yerinde yerleşik olan nüfusunun en az beş katı kadarı kentlerde yerleşik durumdadır. İşte buradan yola çıkarsak, gurbet sözcüğü daha da bir anlam kazanmaktadır. Gurbet’in an...
 • SAYGI, MİNNET VE ÖZLEMLE 80 YIL

  10 Kasım 2018 Yazarlar

       Tam elli üç yıl önceydi Mustafa Kemal Atatürk’le gıyabında tanışmamız. Yıl 1965 ben ilkokula başlamıştım. Aslında daha da önceydi, O’nu tanımam. Çünkü kocaman bir taş kaidenin üzerinde ki heykeli duruyordu, işyerimizin tam karşısındaki ilçe meydanında. Tanıyordum ama çocukluğumdan kaynaklı anlayamamıştım kim ve ne olduğunu! Okula başladığımda sınıfa ilk girdiğimde meşhur kara tahta üzerinde duran resmini görünce biraz da şaşırmıştım doğrusu. ‘’Caddedeki bu adamın ne işi var burada’’ der gibi. Sonra her gün okul bahçesinde okuduğumuz öğrenc...
 • Avakado çekirdeği…

  08 Kasım 2018 Yazarlar

  Pazardan aldığım avakadoyu soğanların yanına koydum ki soğanların çıkardığı gaz ile çabucak yumuşasın... Yumuşasın ki yenilecek kıvama gelsin... İki gün sonra yumuşamış avakadoyu ortadan ikiye böldüm. Yumuşak yeşil meyveyi sıyırdım. Dövülmüş bir diş sarımsak limon ve zeytinyağı ile karıştırdım. Kahvaltıda ekmeğin üstüne sürüp sürüp yiyeceğiz. Çünkü çok faydalı. Pek çok vitamin ve mineral barındırıyor içinde. E tadını da seviyoruz... Ortasından kocaman bir çekirdek çıktı. Dışı yağlı... Önce yüzüme sürdüm. En iyi doğal kremmiş. Cilde iyi ge...
 • Yerel Seçimde Ataşehir’i Yönetmeye Aday Olanlar

  21 Ekim 2018 Yazarlar

  Yaklaşan takvimi işleyen 31 Mart 2019 Yerel Seçiminde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nde adaylık başvuruları başladı. Şu ana kadar 5 aday İlçe Başkanlığına başvurarak adaylığını duyurdu. Recep Kenan/itvhaber.com CHP Genel Merkezi tarafından açıklanan takvime göre aday adaylık başvurusunun son gününde 19 Ekim 2019 Cuma günü CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı’na gelerek, İlçe Başkanı Hakı Altınkaynaka dilekçesini veren geçici olarak görevden uzaklaştırılan mevcut Ataşehir Belediye Başkanı Battal İgezdi, Ataşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı b...