logo

NESLİHAN YURTDAGÜL ‘AİLE ORTAMINDA OLALIM İSTEDİK’

NESLİHAN YURTDAGÜL ‘AİLE ORTAMINDA OLALIM İSTEDİK’

ak-_parti_komsu-0Neslihan Yurtdagül başkanlığında Ak Parti Ataşehir kadın Kolları, ‘Dünya Komşular Günü’nde komşularını davet ederek, İlçe binasında kurdukları sofrada ağırladılar.

Ak Parti İlçe binasında düzenlenen ‘Dünya Komşular Günü’ne;  Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül ile yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra davet ettikleri kadın komşuları katıldı.

Ak Partili kadınların evlerinde yaparak sundukları ikramlardan oldukça memnun olan konuk komşu lar, bu tür toplantıların ayda bir tekrarlanmasını önerdiler.

ak-_parti_komsu-2

‘Dünya Komşular Günü’nde komşularını konuk eden Ak Parti kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül,  “evinize hoş geldiniz” diyerek karşıladığı konuklarına; “ Burada bir kapınız var. Her zaman sizlere açık. 15 Temmuz süresince buradaydınız. Kimi zaman sabah saatlerine kadar çay demlediniz, tüpünüzü aşağı indirdiniz. Bizlere her konuda destek verdiniz.  Burada hepimiz üstümüze düşen görevleri millet olarak üstlendik. Hep birlikte vatanımıza sahip çıktık. Burada A partisi, B partisi veya C partisinin olayı değil. Burada vatan, millet uğruna verilmiş bir mücadele vardı. Bu mücadele esnasında sıcak temaslarımız oldu. Bu vesile ile birçoğunuzu tanıdım. O zamanda, bir araya gelerek sohbet edelim diye konuşmuştuk. Kısmet bugüneymiş. Burada kapı komşuyuz. Burası resmi bir kurum olsa dahi sizlerle sıcak bir aile ortamında olalım istedik” dedi.

ak-_parti_komsu-3

Konuşmasında komşuluğun önemine vurgu yapan Yurtdagül, komşularla diyalogun artırılması ve selamlaşmanın gereğini hatırlatarak; “ Komşulukta birbirine destek her zaman vardır. Bu ilişkiler çok önemli. Günümüz koşullarında birbirine selam vermeden geçen komşular vardır.  Bu selam vermeyi sağlamamız lazım. Bu anlamda etrafımızdaki insanlarla diyaloglarımızı geliştirmemiz,  selamı yaymamız lazım” diye konuştu.

15 Temmuz sürecine de değinen Yurtdagül, mağduryetlerin olduğu izlenimi yaratıldığını iddialarına; “Bildiğiniz gibi 15 Temmuz sonrası görevden alınmalar gibi sorunlar yaşandı. Burada mağduriyetlerin olduğu izlenimi yaratılmakta. Burada bir mağdur varsa Türk Milletidir. Burada bir mağdur varsa sizlersiniz, şehitlerimizin ailesidir, gazilerimizdir” şeklinde yanıt verdi.

ak-_parti_komsu-1

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ