logo

Sancaktepe Belediyesi Mahallelerde Şenlik Düzenliyor

Sancaktepe Belediyesi Mahallelerde Şenlik Düzenliyor

Sancaktepe Belediyesi Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında 22 Temmuz-9 Ağustos tarihleri arasında ilçede bulunan 19 mahallede Yaz Şenlikleri düzenliyor.

Recep Kenan/itvhaber.com

Sancaktepe Belediyesi Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği mahalle şenliklerinin ilki Veysel Karani Mahallesi’nde Başkanımız Şeyma Döğücü’nün de katılımıyla gerçekleşti.

22 Temmuz-9 Ağustos tarihleri arasında ilçede bulunan 19 mahallede gerçekleşecek olan şenliklerde İllüzyon gösterileri, Hacivat Karagöz orta oyunu, Nasrettin Hoca, Keloğlan, İbiş, jonklör ve Palyaço gösterileri başta çocuklar olmak üzere katılımcılar tarafından ilgiyle izlenen gösterilere yer verilecek.

yoğun katılımla gerçekleşen Yaz Akşamı şenliklerinde Sancaktepeli katılımcılar nostaljik açık hava sinemasında keyifli zaman geçiriyorlar.

Sancaktepe Belediyesi Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği “Yaz Şenlikleri” sayesinde Sancaktepe’de yaz akşamlarının dolu dolu geçeceğini söyleyen Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü, “Sancaktepe’nin her mahallesine; kültürel, sanatsal ve sportif bir etkinlik götürebilmek için çalışıyoruz. Başlattığımız Mahalle Şenlikleri ile bunun ilk adımlarını attık. Hemşehrilerimizin bu şenliklere yoğun ilgi göstermesi de bizleri sevindiriyor. Sancaktepe’li vatandaşlarımızın bu etkinliğe yoğun katılım gösterip çocuklarımızın sevincine, mutluluğuna ortak olması bizleri ayrıca mutlu ediyor.” Dedi.

Etiketler: » » » » » » »
Share
193 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ